Храни, които вредят на кожата

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Храни, които вредят на кожата

Мнениеот Lollipop » 11 Мар 2016, 16:21

Еее, айде ся! :) какво толкова? По-малък резил ли е да ядеш каквото намериш без изобщо да се замисляш кое е правилно и кое не ?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Храни, които вредят на кожата

Мнениеот Nightmare » 09 Авг 2016, 12:12

Малко лицемерно изглежда уж да се грижиш за здравето си и да внимаваш какво ядеш, а пък иначе да пушиш или прекаляваш с алкохол или други неща. Несъвместимо и взаимоизключващо изглежда. Обикновено който държи на здравословното си състояние, изцяло поддържа такъв живот.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Храни, които вредят на кожата

Мнениеот Mon_ton » 09 Авг 2016, 13:54

Nightmare написа:Малко лицемерно изглежда уж да се грижиш за здравето си и да внимаваш какво ядеш, а пък иначе да пушиш или прекаляваш с алкохол или други неща. Несъвместимо и взаимоизключващо изглежда. Обикновено който държи на здравословното си състояние, изцяло поддържа такъв живот.

Напълно нормално е, че като се грижиш за здравето си се грижиш като цяло, не вярвам, че са много тези, които имат вредни навици и в същото време уж живеят здравословно. по-скоро дори не заслужат да ги обсъждаме. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Храни, които вредят на кожата

Мнениеот zagrijena » 09 Авг 2016, 15:57

По-горе видях едно мнение, че млечните продукти вредят на кожата. Аз много ги обичам и често си хапвам, но не мога да кажа, че имам проблем с кожата.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Храни, които вредят на кожата

Мнениеот Stark » 16 Май 2017, 14:38

zagrijena написа:По-горе видях едно мнение, че млечните продукти вредят на кожата. Аз много ги обичам и често си хапвам, но не мога да кажа, че имам проблем с кожата.

Ако кожата ти е по-предразположена, ще имаш, но ако не е, няма да имаш, пък и може нещата да се променят с годините. Аз до скоро имах големи проблеми с кожата, но започнах да ям повече плодове и зеленчуци и те да бъдат основа на храненето ми, след това кожата ми се изчисти много.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта