Хапвате ли в крайпътни заведения?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Malina » 08 Яну 2015, 17:49

Не ми се е случвало, защото никога не съм пътувала толкова дълго, че да огладнея по пътя, но ако ми се прииска да хапна бих яла без притеснения.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Slavena » 08 Яну 2015, 18:01

Много обичам да хапвам, докато съм на път а тези крайпътни заведения са супер вкусни.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот mix_twix » 15 Яну 2015, 17:45

Е, как, там се правят най-добрите шкембе чорби в България! Колкото по-западнал е крайпътния ресторант, толкова по-добре! :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Malina » 09 Юли 2015, 12:13

mix_twix написа:Е, как, там се правят най-добрите шкембе чорби в България! Колкото по-западнал е крайпътния ресторант, толкова по-добре! :lol:

:lol: Но предполагам, че не мислиш за качеството в такъв случай, м? :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот JohnLocke » 27 Авг 2015, 10:59

Напоследък често пътуваме из България с приятели и хапваме основно на такива места, никак не лошо, но стига да не се замисляш много за пътя на месото!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Викинг » 31 Авг 2015, 00:40

Рядко. Обикновено, ако тръгвам за някъде и ми предстои път от няколко часа, си взимам Събуей или някаква такава бърза храна. Не, че е по-добра от това, което е в крайпътните, ама нали.

Последно, като минавах през Лакатник, точно до входа към пещерата бяха опънали един павилион, а от другата страна "ловяха" риба. Взех си кюфтета с някаква гарнитура, не беше лоша скарата.
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот YoLindi » 27 Окт 2015, 14:29

Това са възможно най-гнусните места, на които може да се яде, не зная кой и защо си го причинява, есиндствено в Хепи сядаме, ако зърнем някъде и сме наистина прегладнели, но такива скари, МакДонълдс и Кентъки - не!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Kaya » 03 Ное 2015, 13:04

YoLindi написа:Това са възможно най-гнусните места, на които може да се яде, не зная кой и защо си го причинява, есиндствено в Хепи сядаме, ако зърнем някъде и сме наистина прегладнели, но такива скари, МакДонълдс и Кентъки - не!

Де да имаше Макдонълдс, но мисля, че тук става въпрос за онези капанчета, на които продават супа, скара и шкембе, а покривките се сменят веднъж седмично. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Snejna » 03 Ное 2015, 15:04

Рядко ядем, само в Хепи, понеже няма в нашия град, а сме си намерили едно по пътя за морето. Не си падам много по тези мизерни заведения, затова предпочитам да нося домашни сандчиви за изпът. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Kaya » 11 Ное 2015, 15:25

Snejna написа:Рядко ядем, само в Хепи, понеже няма в нашия град, а сме си намерили едно по пътя за морето. Не си падам много по тези мизерни заведения, затова предпочитам да нося домашни сандчиви за изпът. :)

Със сигурност е по-добре и аз не ги обичам. Затова и винаги нояс достатъчно храна в чанатта, макар че в България нямаме чак толкова далечни пътувания.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта