Хапвате ли в крайпътни заведения?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Bambaa » 11 Ное 2015, 15:43

Kaya написа:
Snejna написа:Рядко ядем, само в Хепи, понеже няма в нашия град, а сме си намерили едно по пътя за морето. Не си падам много по тези мизерни заведения, затова предпочитам да нося домашни сандчиви за изпът. :)

Със сигурност е по-добре и аз не ги обичам. Затова и винаги нояс достатъчно храна в чанатта, макар че в България нямаме чак толкова далечни пътувания.

И на мен са ми гнусни повечето, но и ние облажваме в крайпътни Хепи-та :mrgreen: а домашните сандвичи не винаги са добър избор, особено ако е лято, но е някакъв вариант!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот irka » 27 Яну 2016, 10:36

Аз се ориентирам по това колко клиенти има. Ако има доста, значи хем е вкусно, хем са добри цените и никога не съм била разочарована :smile:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот bditranslations » 29 Яну 2016, 21:14

irka написа:Аз се ориентирам по това колко клиенти има. Ако има доста, значи хем е вкусно, хем са добри цените и никога не съм била разочарована :smile:

По тоалетната е най-добрия ориентир :)
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Яну 2016, 14:24

Дааа. Точно тоалетните казват. Ако са мизерни, то само може да се чудим каква мизерия и гнусотия е в кухнята. А за продуктите и отношението на персонала към тях не е за мислене. Затова предпочитам да си нося сандвичи,сок и вода,когато пътуваме повече. Най-сигурно е за стомаха.:lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот fairy » 01 Фев 2016, 16:11

Обичам много да пътувам и неминуемо стигам до услугите на такива зеведения. Не ми се е случвало да имам стомашни проблеми, хигиената също е била що-годе добре.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот asdddwww » 01 Фев 2016, 16:38

fairy написа:Обичам много да пътувам и неминуемо стигам до услугите на такива зеведения. Не ми се е случвало да имам стомашни проблеми, хигиената също е била що-годе добре.

Е чак да е задължително да стигнеш до такива заведения... аз пътувам всеки уикенд ходя на планина или друго подобно нещо сред природата и в крайпътни заведения даже и до тоалетната не ходя. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот klara » 02 Фев 2016, 09:34

asdddwww написа:
fairy написа:Обичам много да пътувам и неминуемо стигам до услугите на такива зеведения. Не ми се е случвало да имам стомашни проблеми, хигиената също е била що-годе добре.

Е чак да е задължително да стигнеш до такива заведения... аз пътувам всеки уикенд ходя на планина или друго подобно нещо сред природата и в крайпътни заведения даже и до тоалетната не ходя. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


За какво ти е тоалетна като си сред природата, че то и храна май няма да ти се налага да търсиш от заведения :grin: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот mix_twix » 24 Юни 2016, 15:33

klara написа:
asdddwww написа:
fairy написа:Обичам много да пътувам и неминуемо стигам до услугите на такива зеведения. Не ми се е случвало да имам стомашни проблеми, хигиената също е била що-годе добре.

Е чак да е задължително да стигнеш до такива заведения... аз пътувам всеки уикенд ходя на планина или друго подобно нещо сред природата и в крайпътни заведения даже и до тоалетната не ходя. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


За какво ти е тоалетна като си сред природата, че то и храна май няма да ти се налага да търсиш от заведения :grin: .

Ше почина от смях направо!

Браво колега, и аз пърувам редовно, сега в събота съм се записал за маратон, ще видим какво ще стане. :) не бих ял от подобни мизерни места, освен ако не съм много снощен да им търся шкембе чорбата .
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот franky » 24 Юни 2016, 15:49

Ако са на много оживено място, има оборот на храна и не се застоява много. Например като отидете на Шипка, там винаги е пълно с хора и капанчетата предлагат вкусни неща. Аз не отказвам да ям на подобни места.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2018, 09:55

Ако не е някое много откъснато и мизерно - бих. Точно както казвате на ШИпка например е хубаво, на върховете на проходите обикновено има добри местенца. Обаче! Обаче :mrgreen: не и по тея, на които се хранят тираджиите - там не бих седнала.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта