Хапвате ли в крайпътни заведения?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2018, 15:20

Мен ме е страх и винаги приготвям храна за изпът, когато сме тръгнали на някъде. Ето утре ще пътуйваме до София, може да седнем да ядем някъде, но нито ми харесва храната по магистралата, нито количествата, нито цените. Купували сме си бъргъркинг за по 6-7лв а в действително едно малко хамбургерче, айде мерси! :)
Предпочитам да си опека 10 кюфтета и да си имам да си знам, че имам храна и без да провалям режима си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Буба Мара » 25 Май 2018, 15:25

Аз се случва да ям от крайпътни заведения и до сега не съм имала проблеми. Има някакъв чар в тези заведения (повечето), изключвам онези, където крайпътния прах се е наслоил по масите и пропитите с мазнина кебапчета завити с онези салфетки по които мазнината се точи..:)
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Тъжна Луна » 25 Май 2018, 16:07

Хапвам. Имам много здрав стомах и дебел портфейл :mrgreen: Даже и тоалетните им използвам на заведенията, но не винаги, тъй като тоалетните са им по-мизерни от храната :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот kalina_216 » 25 Май 2018, 16:12

След като ядох веднъж в едно такова заведение и после свърших в болницата, не повтарям. аз също си нося храня от вкъщи и ям чак когато пристигнем на дестинацията.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Локумът » 19 Юни 2018, 15:00

Аз винаги ям на път, дали ще е по магистрали, дали ще е по някои хептен срутени барчета, то не е Happy, то не са макдоналдс и какво ли не, досега не съм имал никакви проблеми.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Rali_hr » 29 Авг 2018, 09:25

Аз ям, там често храната е оборотна и не се задържа, гледам да не ям по места, дето продават храна насипна, че от там какви вируси съм си събирала, само аз си знам. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Frac » 29 Авг 2018, 16:47

Честно казано избягвам, но се е случвало веднъж, два пъти при по-дълъг път. Не сме имали проблеми, но все пак имам едно наум. Моя мъж последно пътува с колега и спрели в едно крайпътно заведение - беше много вдъхновен по телефона как добре са се наяли. Като се прибра веднага си потърси ранитидина и не спря да се оплаква след това. От тогава не желае да чуе за подобни места за ядене. Е, може и да не е случил, но като си изпатиш веднъж...
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Dipsy » 29 Авг 2018, 16:57

Пък какви хубави бургери правят в едно крайпътно до София.. мм.. Изобщо не ме е страх да ям в крайпътни заведения, ама пак си имам едно наум. Има храни, които са по-малко рискови, а на който стомахчето му е капризно ще си трае и няма да яде :+1:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот Frac » 31 Авг 2018, 17:15

Значи най-добрата реклама е устната. Така че, ако е изпробвано мястото, бих се доверила и да хапна спокойно. Но иначе не. Така че може да кажете къде има такива места и храната е качетсвена.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Хапвате ли в крайпътни заведения?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Сеп 2018, 08:23

Предпочитам да напълня кутиите с храна, вместо да ям в крайпътни, като под крайпътни имам предвид, заведения, разположени в нищото, предлагащи шкембе и кебапчета, а не примерно Макдоналдс на магистралата.
Предпочитам да си взема храната с нас, знам какво ям и нямам проблеми после. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта