Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Rali_hr » 16 Юли 2015, 11:49

Какво ли не съм пробвала и не се получава, май само истинския глад е решение на проблема, с добро не става сякаш! :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Коцева » 16 Юли 2015, 12:09

Няма такъв вариант, освен ако не искаш да свалиш 1 килограм или максимум 2, което в повечето случаи няма как да си проличи, но и с пълния глад няма ефект, понеже тези килограми се връщат по-бързо отколкото си ги свалил :idea:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Локумът » 26 Апр 2017, 10:18

Rali_hr написа:Какво ли не съм пробвала и не се получава, май само истинския глад е решение на проблема, с добро не става сякаш! :(

Става. Ето у нас сега почти не ядем глутен, мнооого рядко си позволяваме. Всеки ден в менюто ни има пресни плодове и зеленчуци. Всичко това помага много за свалянето на килограми.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот qwerryyy » 23 Май 2017, 09:15

как спирате да ядете глутен или въглехидрати? Днес ще хапвам леща и пилешко бутче за вечеря, имам и салата, череши, кайсии, всичко това са въглехидрати. Не си представям да живея само на мазнии и протеини, както е най-добре за свалянето на килограмите. Ако трябва да сме честни, плодовете са си чисти въглехидрат, повечето зеленчуци и те, това означава ли, че трябва да се ядат само яйца, ядки и месо?! :shock:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот dinkog » 23 Май 2017, 11:30

qwerryyy написа:как спирате да ядете глутен или въглехидрати? Днес ще хапвам леща и пилешко бутче за вечеря, имам и салата, череши, кайсии, всичко това са въглехидрати. Не си представям да живея само на мазнии и протеини, както е най-добре за свалянето на килограмите. Ако трябва да сме честни, плодовете са си чисти въглехидрат, повечето зеленчуци и те, това означава ли, че трябва да се ядат само яйца, ядки и месо?! :shock:

От въглехидрат до въглехидрат има разлика, едно е да си вземеш въглехидратите от череши и маруля, друго е да ги набавиш от баница и хляб. Всичко трябва да е разумно премерено и средно на ден мазнини, въглехидрати и протеини да са по равно около 30% всяко :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Май 2017, 15:38

И само плодове съм яла и какво ли не и няма отърване от тези гадини! Не знам как отслабват хората, а най-лошото е, че аз се храня сравнително здравословно и такива промени, които да направя нямам. Налио как спират сладкото и газираното и се топят, аз такива неща не ям и пак не става...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта