Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Lili_pili » 10 Мар 2015, 12:20

Постоянно се мажа с кремове и сутрин и вечер!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 11 Мар 2015, 12:06

rabotnata pchela написа:Зимата си има и своите положителни качества, на мен зимата кожата ми е по-хубава, може би защото си я държа на затворено и на топло, а лятото и краката ми са сухи, и петите ми се белят, и ръцете ми са сухи! Може би от слънцето, зимата го нямам този проблем.

И аз смятам, че точно зимата кожата на тялото се чувства много по-добре. Жегата и слънцето определено я натоварват повече :) Единствено лицето страда зимата, но с подходящи продукти всичко си идва на мястото :) Междудругото през лятото не бих казала, че кожата на лицето ми е по-добре...пак заради жеги, кремове на жега, косата спарва и т.н.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 11 Мар 2015, 12:55

Извинявам се за повторното мнение, но така и не намирам бутон за редактиране :oops:

Yarost написа:Аз за мен съм си разбрала, че без овлажняващ крем не мога целогодишно. Една голяма кутия на Лавилин си взех и си мажа цялото тяло, супер приятна ми става кожата и много хубав аромат има.


A, Yarost, понеже видях, че Лавилин са био, знаеш ли дали са тествани върху животни, тъй като много държа на това?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Yarost » 11 Мар 2015, 13:03

renetka написа:Извинявам се за повторното мнение, но така и не намирам бутон за редактиране :oops:

Yarost написа:Аз за мен съм си разбрала, че без овлажняващ крем не мога целогодишно. Една голяма кутия на Лавилин си взех и си мажа цялото тяло, супер приятна ми става кожата и много хубав аромат има.


A, Yarost, понеже видях, че Лавилин са био, знаеш ли дали са тествани върху животни, тъй като много държа на това?


Не, не са, концепцията им се гради на това. Нито са тествани, нито съдържат някакви животински примеси.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот annamaria » 11 Мар 2015, 16:14

Здравейте!
А дали изрично е упоменато на опаковките, т.е има ли знак, който да потвърждава, че не е тествано? Понякога, обаче, съм чела, че някои компании декларират, че продуктите им не са тествани върху животни, но това става дума за крайния продукт. За съжаление, се оказва, когато хората се разровят по-надълбоко, че някои от съставките на въпросния продукт, които се произвеждат от други компании и се купуват от въпросната (защото да речем в козметиката е точно така), са тествани върху животни :(
Ще се разровя за споменатата марка и ако наистина се окаже, че не са тествани, ще съм много щастлива и като нищо ще им стана фен :)

ПС. Съжалявам за романа, но тематиката ми е много много вътрешна :)

И за да не съм съвсем извън темата - и зима, и лято кожата се нуждае от качествена хидратация и грижа :) Има по-леки продукти за топлите месеци, с по-голяма UV защита, има протекции за коса от студ, и такива от горещина и слънце :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Yarost » 12 Мар 2015, 15:29

annamaria написа:Здравейте!
А дали изрично е упоменато на опаковките, т.е има ли знак, който да потвърждава, че не е тествано? Понякога, обаче, съм чела, че някои компании декларират, че продуктите им не са тествани върху животни, но това става дума за крайния продукт. За съжаление, се оказва, когато хората се разровят по-надълбоко, че някои от съставките на въпросния продукт, които се произвеждат от други компании и се купуват от въпросната (защото да речем в козметиката е точно така), са тествани върху животни :(
Ще се разровя за споменатата марка и ако наистина се окаже, че не са тествани, ще съм много щастлива и като нищо ще им стана фен :)

ПС. Съжалявам за романа, но тематиката ми е много много вътрешна :)

И за да не съм съвсем извън темата - и зима, и лято кожата се нуждае от качествена хидратация и грижа :) Има по-леки продукти за топлите месеци, с по-голяма UV защита, има протекции за коса от студ, и такива от горещина и слънце :)


За знак не съм сигурна, не знам и какво точно трябва да представлява. За Лавилин обаче пише, че всичко си е изцяло тяхно, те си създават всичко в лаборатории, патентовано си е, не мисля, че купуват от други компании.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 12 Мар 2015, 15:44

Yarost написа:
renetka написа:Извинявам се за повторното мнение, но така и не намирам бутон за редактиране :oops:

Yarost написа:Аз за мен съм си разбрала, че без овлажняващ крем не мога целогодишно. Една голяма кутия на Лавилин си взех и си мажа цялото тяло, супер приятна ми става кожата и много хубав аромат има.


A, Yarost, понеже видях, че Лавилин са био, знаеш ли дали са тествани върху животни, тъй като много държа на това?


Не, не са, концепцията им се гради на това. Нито са тествани, нито съдържат някакви животински примеси.

Супер! Ще пробвам :) Има ли ги по аптеките?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот annamaria » 13 Мар 2015, 11:33

Yarost написа:
annamaria написа:Здравейте!
А дали изрично е упоменато на опаковките, т.е има ли знак, който да потвърждава, че не е тествано? Понякога, обаче, съм чела, че някои компании декларират, че продуктите им не са тествани върху животни, но това става дума за крайния продукт. За съжаление, се оказва, когато хората се разровят по-надълбоко, че някои от съставките на въпросния продукт, които се произвеждат от други компании и се купуват от въпросната (защото да речем в козметиката е точно така), са тествани върху животни :(
Ще се разровя за споменатата марка и ако наистина се окаже, че не са тествани, ще съм много щастлива и като нищо ще им стана фен :)

ПС. Съжалявам за романа, но тематиката ми е много много вътрешна :)

И за да не съм съвсем извън темата - и зима, и лято кожата се нуждае от качествена хидратация и грижа :) Има по-леки продукти за топлите месеци, с по-голяма UV защита, има протекции за коса от студ, и такива от горещина и слънце :)


За знак не съм сигурна, не знам и какво точно трябва да представлява. За Лавилин обаче пише, че всичко си е изцяло тяхно, те си създават всичко в лаборатории, патентовано си е, не мисля, че купуват от други компании.


Точно обсъждаме знаците в една друга тема...Може би наистина ако не купуват съставки и са казали, че не тестват, са Ок. Ще се разровя определено :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Локумът » 16 Мар 2015, 10:24

Аз пък си мисля, че всички са тествани, вие да не си мислите, че са много добрички хората по земята, когато става въпрос за пари всеки забравя за морала... ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Yarost » 17 Мар 2015, 12:37

Локумът написа:Аз пък си мисля, че всички са тествани, вие да не си мислите, че са много добрички хората по земята, когато става въпрос за пари всеки забравя за морала... ;)


Аз не мисля, че биха рискували, щом държат на името си. А и разчитат на някакви нови техни си технологии при направата и тестването на продуктите.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта