Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 17 Мар 2015, 12:52

Локумът написа:Аз пък си мисля, че всички са тествани, вие да не си мислите, че са много добрички хората по земята, когато става въпрос за пари всеки забравя за морала... ;)

Принципно си прав/а!
Обаче е доста рисковано. Има много компании, които са сринати поради такъв тип измами, както и такива, за които като се разбере какво се случва в лаборатиориите им, става страшно...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Мар 2015, 13:26

Особено пък говорим за българска козметика не вярвам да има някоя качествена. А и не съм видяла аз кой знае колко компании да са сринати, за Avon Отдавна се говори, че е фирма, която масово тества в/у животни, но търговията ѝ процъфтява.. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Yarost » 18 Мар 2015, 15:02

Ами в случая не говорим за козметиката по каталог. А и Лавилин са израелска марка. Така че съм склонна да им се доверя.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Rali_hr » 19 Мар 2015, 12:59

Аз си мажа лицето цяла зима със слънцезащитен крем и ми е много хубава кожата, а краката със зехтинче :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Мар 2015, 13:50

Rali_hr написа:Аз си мажа лицето цяла зима със слънцезащитен крем и ми е много хубава кожата, а краката със зехтинче :)

Голямо мазане със зехтин обаче помага ли наистина, аз само по краката съм си слагала ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 19 Мар 2015, 13:56

Yarost написа:Ами в случая не говорим за козметиката по каталог. А и Лавилин са израелска марка. Така че съм склонна да им се доверя.


Това звучи обещаващо...

rabotnata pchela написа:Особено пък говорим за българска козметика не вярвам да има някоя качествена. А и не съм видяла аз кой знае колко компании да са сринати, за Avon Отдавна се говори, че е фирма, която масово тества в/у животни, но търговията ѝ процъфтява.. :roll:


В инетерес на истината, шансът българска козметика и съставките й да са тествани върху животни е значително по-малък от всякаквите комерсиални вносни...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Anka » 19 Мар 2015, 17:20

Те може съставките ѝ да не са тествани в/у животни на българската козметика, но това не означава, че са качествени и полезни за самите потребители, така че и това не е малък риск. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот annamaria » 20 Мар 2015, 14:27

Anka написа:Те може съставките ѝ да не са тествани в/у животни на българската козметика, но това не означава, че са качествени и полезни за самите потребители, така че и това не е малък риск. :)

А някой има ли някаква информация за бг козметични фирми и тестването? Досега никога не ми е попадало нищо. :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Krum » 20 Мар 2015, 15:02

Не съм чувал досега нищо за тестването и за съставките, начините на правене и прочие за българските марки, то кои са и българските марки де? Здраве, Дева? други? :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Doktoricata » 20 Мар 2015, 16:31

Бебешката козметика Бочко е българска.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта