Да му призная ли за изневярата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот winterrose » 07 Мар 2013, 11:33

Ако е било еднократно действие, няма нужда да се признава. Продължаваш напред, е, малко кофти чувство, но всеки греши понякога - хора сме.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот laurence » 01 Апр 2013, 14:34

Който иска да ходи по чуждо, нека да е сингъл, така никого няма да нарани. Само че в живота не винаги всичко е просто и лесно, пък има и хора, които сами си го усложняват.

При все, че жените често не знаят какво искат, а женското сърце е като автобус и винаги има място за още един :D
laurence
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2013, 11:47

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот djudjanka » 01 Апр 2013, 16:52

Ее, стига де, няма ли останали моногамни хора? Знам, че все по-рядко се срещат, но все пак..
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот lini_leni » 27 Сеп 2013, 14:54

Ако човека до тебе и истински разбран и те обича, не виждам защо нещата трябва да се потулват, искреността в една връзка трябва да е на първо място, но рядко така стоят нещата в отношенията между хората, така че не може никой да ти каже, трябва сама да преусмислиш своите минали и бъдещи действия!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот svetlozara » 24 Мар 2017, 13:02

Аз не бих простила изневяра, защото знам, че иа з самата няма да изневеря. Ако все пак се случи нещо подобно (което не ми се вярва), бих си признала и бих се разделила с този човек, на който съм изневерила. Никой не трябва да носи товара на чуждите грешки, а и такава връзка, в която единия е изневерил, няма бъдеще.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот kalina_216 » 24 Мар 2017, 13:40

изневярата, ако няма как да се разбере, не трябва да се споделя, особено пък, като си разбрал кой предпочиташ - човека у дома. Вече ако става въпрос за чувства, за някаква интимност със забежката, тогава вече е добре да се признае и да се търси решение, но ако е еднократно, само физически акт, без нищо повече, защо да се признава и да се развалят отношенията?
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 10:53

Такова нещо не се признава, по-добре да си мълчиш, особено като е било еднократно, вече ако е системно е честно да се каже на половинката, но това, че се е случило и няма да стане пак по-добре да не се разваля връзката с излишни драми. Стискаш зъби и това е.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот qwerryyy » 14 Юли 2017, 11:31

Guppy написа:Такова нещо не се признава, по-добре да си мълчиш, особено като е било еднократно, вече ако е системно е честно да се каже на половинката, но това, че се е случило и няма да стане пак по-добре да не се разваля връзката с излишни драми. Стискаш зъби и това е.

Съгласна съм, признае ли се изневярата значи трябва да се развали връзката, ако няма да се повтори, продължаваш. Но не е честно, защото ние бихме искали да знаем, ако мъжът ни изневери, а ние не бихме казали. Всеки трябва да подхожда според ситуацията и мислейки за бъдещето си - дали иска да се разделят с партньора си или се иска да се създаде една драма, за която да се водят спорове. Ако обаче изневерите са системни - повече от веднъж то това означава, че е нужен веднагически разговор и прекратяване на отношенията.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:39

Това съсипва връзката и много изтощава. Следват разправии, проблеми, ако не сте готови за всичко това и вярвате, че няма да се случи отново, по-добре да не го правите.. Колкото и да искаме да знаем. Азисках да знам, сега съжалявам, всичко ми се срина, когато разбрах за изневерите на мъжа ми.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Yarost » 07 Авг 2017, 20:46

Сигурно е ужасно да научиш таква новина. :sad:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта