Да му призная ли за изневярата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2017, 11:52

И аз съм на принципа, като не искаш да нараняваш половинката си не залитай. Не мога да оправдая подобни истории като "Ама случи се, ама аз не исках". Да не си невменяем..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот S_Milenska » 28 Авг 2017, 15:09

Lollipop написа:И аз съм на принципа, като не искаш да нараняваш половинката си не залитай. Не мога да оправдая подобни истории като "Ама случи се, ама аз не исках". Да не си невменяем..
Съгласна съм. Как така се случва, толкова ли хората не могат да възпрат инстиктите си. Разбирам да има чувства, да кажеш - влюбих се и т.н., но само за единия секс и после да се в ърнеш притеснен при половинката си, не го разбирам. Нали сме хора, интелигентни хора, а в същото време да не можем да спрем животинския си нагон...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Rali_hr » 29 Авг 2017, 09:17

Големи сме лисици тука, честно ви казвам. :mrgreen: Значи, ние сме против изневерите, ама стане ли, за нищо на света няма да си казваме на мъжете. :mrgreen: Защо не си застанем зад постъпките и не решим, че е честно да си признаем? И аз подкрепям предишните две дами, че е въпрос на лична отговорност. Не може да кажеш "ама не издържах много исках"..не го разбирам и аз. Както можеш да почнеш, така можеш и да спреш.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот vanusha » 29 Авг 2017, 13:20

Няма какво да признавате, станалото тсанало. Някой път пък на човек му се приисква малко разнообразие, голямо чудо станало. Не е нужно да се бие камбаната, продължавате все едно нищо не е било и толкова, казвате на човека отсреща, че това не излиза и не стига до никой и толкова, разбирате се иможе и най-добри приятели да сте после, важното е да няма чувства. Единия секс и точка.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот skyfly » 12 Сеп 2017, 12:38

Ми по-добре е да не се признава, ако е било еднократно, но и аз не съм съгласна, че такива неща просто се случват. Случват се земетресенията, но не се случват изневерите. Те са плод на нечие решение.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Окт 2017, 14:12

Най-добре изобщо да не се случват такива неща, не става някой да си хоцка и накрая да се притеснява, дали да признае или не. Аз съм голям противник на изневерите и не мога даги оправдая по никакъв начин. Няма как някой да каже, че е изневерил, защото просто така се е случило. Не може просто така да се случва, ние не сме животни, или поне претендираме, че не сме.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот svetlozara » 14 Фев 2018, 12:12

Гъз глава затрива, не разбирам как може някой да се полакоми да прави секс с чужд човек. Не обичате ли хората, ас които сте? Ако не изпитвате чуства към тях няма смисъл от тази връзка, а ако обичаш някой не би му причинил нещо такова, нали?
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот skyfly » 14 Фев 2018, 13:51

Човек се подлъгва и го прави, може да е заради семейни проблеми, заради караници у дома, или защото другия му се е сторил интересен. После обаче след като се изяснят нещата, всеки трябва да реши дали иска да продължи напред, или не.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Dipsy » 26 Мар 2018, 14:16

Абсолютно в никакъв случай и при никакви обстоятелства не се признава изневяра, особено ако решиш да останеш с партньора, на който си изневерил/а. Казвам го от позицията на изневерил и на такъв, на който са изневерили. Да си признаеш, за да успокоиш съвестта си означава още веднъж да накажеш половинката си заради твоята грешка. един път щото си изневерил и още един път защото оставяш в нейни ръце решението да ти прощава ли. Свършил ли си я таз хубава работа, най-малкото което си длъжен да изтърпиш е гузната съвест. Но има хора, които смятат че половинката им е виновна, че се сгазили лука. Изобщо хора всякакви. Най-добре да не се изневерява, ама хора сме.
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Мар 2018, 15:31

Все пак, колко хора могат да живеят, прикривайки тази лъжа? Аз не мога да гледам човека, който уж обичам и да го лъжа по такъв начин. Макар че аз не бих и изневерила де... :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта