Да му призная ли за изневярата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот rossitta » 06 Мар 2013, 13:19

woman.jpg
woman.jpg (3.7 KiB) Прегледано 1658 пъти
Случило ви се да залитнете веднъж, после сте осъзнали грешката си и сте се разкаяли, защото сте осъзнали колко много държите на партньора си, обаче сега ви е трудно да успокоите съвестта си. Дали е доба идея да му признаете за изневярата? :roll:
Ангелчето на дясното рамо ви сръчква да си признаете всичко. И със сигурност на вас ви се иска той да прояви разбиране, да оцени искреността и да ви прости. Във филмите и книгите любовта често възтържествува, но в реалния живот не всичко е като сценарий от роман. Аз примерно не държа да ми се признава, ако естествено е осъзнал постъпката си и я смята за грешка. В противен случай, краят на връзката е необратим. :roll:
Дяволът на лявото ви рамо ще ви се изсмее и прошушне” Голяма работа. Вие хората имате тежка представа за изневярата, но пък и още по-тежка практика. Човещинка е…”И наистина е така! Признаването на изневяра е удар под кръста, както за жените, така и за мъжете, особено ако сте заедно от дълго време. Ако му признаем ще накърним чувствата, мъжествеността, егото, сексуалните му възможности. Именно заради това не трябва да очакваме лесно преглъщане на горчивата истина и прословутият секс за сдобряване. Сценарият по – вероятно ще включи обиди, упреци, крясъци, тряскане на врати и стягане на куфари. Още повече, че за мъжете прошката е проява на слабост.
След краткото гореизложено философстване, не може да не се запитаме …струва ли си да му признаем изневярата си? Не е ли по – добре да я възприемем като онзи момент, в които сме разбрали колко много го обичаме? Или пък да бъдем искрени? Как смятате?
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот jasmin » 06 Мар 2013, 13:31

Признаването на изневярата няма да доведе до щастлив край на вашата връзка.Ако искате да запазите "щастието" м/у вас по-добре да си траете и да живеете с тази лъжа. Поставих щастие в кавички, защото силно вярвам, че ако двама души са истински щастливи заедно няма да се стига до лекооо залитане.
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот djudjanka » 06 Мар 2013, 13:43

rossitta написа: Аз примерно не държа да ми се признава, ако естествено е осъзнал постъпката си и я смята за грешка.

А вие бихте ли признали? Иначе съм съгласна с мнението на jasmin. ;)
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот BRI » 06 Мар 2013, 13:51

Не ме разбирайте погрешно...Не подкрепям изневярата! Смятам обаче, че ако се е случило да залитнем, не бива да нараняваме любимия с истината.Висшия пилотаж е да разграничиш връзката си от забежката.
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот rossitta » 06 Мар 2013, 13:57

rossitta написа:
Аз примерно не държа да ми се признава, ако естествено е осъзнал постъпката си и я смята за грешка.

А вие бихте ли признали? Иначе съм съгласна с мнението на jasmin.

Да ...не съм се доизяснила. Не държа да ми се признае изневяра, ако е станало инцидентно и той е осъзнал, че има чувства към мен. Но ако той е решил, че жената, с която е изневерил все още му е интересна...говорим за друга ситуация. Тогава настъпва краят на връзката.
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот djudjanka » 06 Мар 2013, 14:10

Не сме се разбрали, попитах дали ще признаете на половинката си, ако сте мъ изневерили. :P Предполагам, че е същото, ако е било без чувства - не, но ако имате тръпка - да.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот geriva » 06 Мар 2013, 15:20

Защо да му признаеш? Ще бъде грешка при всяко положение.
Никога не съм можела да разбера хора, които "залитат", а после отиват и признават всичко на половинката си.
Как се живее после с това? На кого ще му олекне? Какъв е смисълът в подобно признание?
Моето мнение: Ако все пак се е случило- просто спираш, изясняваш си приоритетите.
Но имаш ли намерение да останеш с определен човек- не го товари с бремето на грешката си...изсърбай сам, това което си надробил, преглътни големия залък и ....ЗАБРАВИ!
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот rossitta » 06 Мар 2013, 17:05

Не сме се разбрали, попитах дали ще признаете на половинката си, ако сте мъ изневерили. Предполагам, че е същото, ако е било без чувства - не, но ако имате тръпка - да.

Съвсем правилно :P
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот Cuddy » 06 Мар 2013, 19:45

Като не искате да наранявате половинките си- не залитайте! Просто и лесно е!
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Да му призная ли за изневярата?

Мнениеот djudjanka » 07 Мар 2013, 10:23

И аз съм на това мнение. Който иска да ходи по чуждо, нека да е сингъл, така никого няма да нарани. Само че в живота не винаги всичко е просто и лесно, пък има и хора, които сами си го усложняват.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта