Вярвате ли в извънземни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот PetioBG » 06 Дек 2015, 16:30

Защо да не вярваме, много по вероятно е да има!
PetioBG
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Дек 2015, 01:07

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Яну 2016, 17:10

PetioBG написа:Защо да не вярваме, много по вероятно е да има!

А е напълно и вероятно да ги няма. :wink: Докато не се срещнем с тях можем само да гадаем има ли ги няма ли ги и какво им е благосъстоянието.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот pravilno » 29 Яну 2016, 15:03

Няма ли някой да си признае, че е отвличан от извънземни?
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот miron » 10 Мар 2016, 16:12

pravilno написа:Няма ли някой да си признае, че е отвличан от извънземни?

Аз съм бил отвличан от извънземни. Даже сега ти пиша от базата им на Луната. :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот analizatorka » 10 Мар 2016, 16:38

miron написа:
pravilno написа:Няма ли някой да си признае, че е отвличан от извънземни?

Аз съм бил отвличан от извънземни. Даже сега ти пиша от базата им на Луната. :lol:


И как е там? Другия път да ме вземеш и мен. Няма ли вече да организират масови посещения в космоса, шегата настрана, но наистина сигурно ще е яко да можеш да пътуваш из космоса по-достъпно.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот S_Milenska » 11 Апр 2016, 15:55

analizatorka написа:
miron написа:
pravilno написа:Няма ли някой да си признае, че е отвличан от извънземни?

Аз съм бил отвличан от извънземни. Даже сега ти пиша от базата им на Луната. :lol:


И как е там? Другия път да ме вземеш и мен. Няма ли вече да организират масови посещения в космоса, шегата настрана, но наистина сигурно ще е яко да можеш да пътуваш из космоса по-достъпно.

по-достъпно няма как да стане, ще е винаги скъпо, както полетите със самолет, не всеки може да си ги позволи. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот penelopa » 15 Апр 2016, 15:45

Е, все един полет със самолет може да се уреди, ако е до по-близка дестинация. Много хора твърдят, че са били отвличани от извънземни, странни обекти са наблюдавани. Чудя се как така хем няма сигурно доказателство, че съществуват, хем тази Зона 51, която я водят суперсекратна, защо я охраняват толкова като постоянно ни убеждават, че не съществува извънземен разум или там каквото и да е?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот S_Milenska » 26 Май 2016, 12:07

penelopa написа:Е, все един полет със самолет може да се уреди, ако е до по-близка дестинация. Много хора твърдят, че са били отвличани от извънземни, странни обекти са наблюдавани. Чудя се как така хем няма сигурно доказателство, че съществуват, хем тази Зона 51, която я водят суперсекратна, защо я охраняват толкова като постоянно ни убеждават, че не съществува извънземен разум или там каквото и да е?

Ти от къд знаеш, че съществува изобщо тая зона 51? :) споерд мен всичко е ала бала.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот zagrijena » 26 Май 2016, 13:38

Може да не съществува, може и да съществува. Може да са стъпили на Луната американците, може и да не са. Кой ли ще каже? :lol:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Вярвате ли в извънземни?

Мнениеот Локумът » 27 Май 2016, 11:12

zagrijena написа:Може да не съществува, може и да съществува. Може да са стъпили на Луната американците, може и да не са. Кой ли ще каже? :lol:

Ами тя на снимките както се вее знамето, може и да не са стъпили :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта