Защо ми се вие свят

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот mary jane » 01 Май 2011, 13:02

И аз имам подобен проблем. Ходила съм на лекар преди години. Пих известно време Женшен - ужасно е! :) Без резултат! Кръвното ми е по - принцип ниско, не е от него.
Проблема може да идва от цигарите, ако пушиш. Има организми, на които просто не им понася. Може да се дължи и на чисто емоционално състояние! Ако човек е по чувствителен и преживява проблемите и радостите по емоционално, също е фактор. Поне с мен е така!
Хроничното главоболие е ужасно неприятно нещо и много трудно може да се преодолее. А и не може постоянно да се пият болкоуспокояващи, трябва да се търсят алтернативни начини на лечение! Пиене на повече течности, повече спорт и намирането на приятни занимания за разтоварване, може би са част от тези алтернативи. ;)
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 02 Май 2011, 10:08

mary jane написа:И аз имам подобен проблем. Ходила съм на лекар преди години. Пих известно време Женшен - ужасно е! :) Без резултат! Кръвното ми е по - принцип ниско, не е от него.
Проблема може да идва от цигарите, ако пушиш. Има организми, на които просто не им понася. Може да се дължи и на чисто емоционално състояние! Ако човек е по чувствителен и преживява проблемите и радостите по емоционално, също е фактор. Поне с мен е така!
Хроничното главоболие е ужасно неприятно нещо и много трудно може да се преодолее. А и не може постоянно да се пият болкоуспокояващи, трябва да се търсят алтернативни начини на лечение! Пиене на повече течности, повече спорт и намирането на приятни занимания за разтоварване, може би са част от тези алтернативи. ;)

След Женшена подобри ли ти се положението?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 03 Май 2011, 08:23

mary jane написа:...Проблема може да идва от цигарите, ако пушиш... Пиене на повече течности, повече спорт и намирането на приятни занимания за разтоварване, може би са част от тези алтернативи. ;)

Не че не пуша :x , но проблема си го имаше преди да подхвана този отвратителен навик. Течностите и спортуването - да при мен понякога имат ефект, но не достатъчен. А с времето се свиква - все едно вместо кана кафе сутринта съм изпила една малка гроздова :lol: :lol:. Това за жен-шена не съм го чувала, но пък знам, че копривата помагала - чистела и подсилвала кръвта. Пробвах с комбинирани витамини с богато съдържание на желязо - не забелязах някакъв ефект :D . Но гарантирам за чаша качествено (домашно) червено вино. :D :D. Недостатъкът на този лек е, че не мога да го приемам сутрин :lol: :lol: :lol:.
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот mary jane » 03 Май 2011, 09:00

southernsun написа:
mary jane написа:И аз имам подобен проблем. Ходила съм на лекар преди години. Пих известно време Женшен - ужасно е! :) Без резултат! Кръвното ми е по - принцип ниско, не е от него.
Проблема може да идва от цигарите, ако пушиш. Има организми, на които просто не им понася. Може да се дължи и на чисто емоционално състояние! Ако човек е по чувствителен и преживява проблемите и радостите по емоционално, също е фактор. Поне с мен е така!
Хроничното главоболие е ужасно неприятно нещо и много трудно може да се преодолее. А и не може постоянно да се пият болкоуспокояващи, трябва да се търсят алтернативни начини на лечение! Пиене на повече течности, повече спорт и намирането на приятни занимания за разтоварване, може би са част от тези алтернативи. ;)

След Женшена подобри ли ти се положението?


Мне, не мисля, че имаше някакъв ефект! А и вкуса му, въобще не ми понесе.
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 03 Май 2011, 09:55

otvorete mi o4ite написа:
mary jane написа:...Проблема може да идва от цигарите, ако пушиш... Пиене на повече течности, повече спорт и намирането на приятни занимания за разтоварване, може би са част от тези алтернативи. ;)

Не че не пуша :x , но проблема си го имаше преди да подхвана този отвратителен навик. Течностите и спортуването - да при мен понякога имат ефект, но не достатъчен. А с времето се свиква - все едно вместо кана кафе сутринта съм изпила една малка гроздова :lol: :lol:. Това за жен-шена не съм го чувала, но пък знам, че копривата помагала - чистела и подсилвала кръвта. Пробвах с комбинирани витамини с богато съдържание на желязо - не забелязах някакъв ефект :D . Но гарантирам за чаша качествено (домашно) червено вино. :D :D. Недостатъкът на този лек е, че не мога да го приемам сутрин :lol: :lol: :lol:.

Не, че съм лекар, но що не вземеш да си измериш кръвната захар. И не на последно място, един малко неудобен въпрос; На колко си години?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 03 Май 2011, 13:03

southernsun написа:Не, че съм лекар, но що не вземеш да си измериш кръвната захар. И не на последно място, един малко неудобен въпрос; На колко си години?

Годинките ми са вече 35 :D , но кръвна захар наистина не съм изследвала... По-какъв начин са свързани? Сори за некомпетентността, ама и аз не съм лекар :lol: :lol: :lol: .
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 03 Май 2011, 13:10

otvorete mi o4ite написа:
southernsun написа:Не, че съм лекар, но що не вземеш да си измериш кръвната захар. И не на последно място, един малко неудобен въпрос; На колко си години?

Годинките ми са вече 35 :D , но кръвна захар наистина не съм изследвала... По-какъв начин са свързани? Сори за некомпетентността, ама и аз не съм лекар :lol: :lol: :lol: .

Попитах те за годините тъй като може да е хормонално нарушение, а при нестабилни нива на кръвната захар също може да изпиташ подобни симптоми. А като се има предвид, че пиенето на вода променя състоянието ти, вземи се изследвай.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 03 Май 2011, 15:08

southernsun написа: Попитах те за годините тъй като може да е хормонално нарушение, а при нестабилни нива на кръвната захар също може да изпиташ подобни симптоми. А като се има предвид, че пиенето на вода променя състоянието ти, вземи се изследвай.

Ама питай директно за хормонални дертове, що правиш толкова завои :lol: :lol: .Нося си им последствията от минимум 17год. Досега не съм уцелила на лекар или на терапия :cry: . Последните експерименти ( :!: изписани са ми от лекар, не съм се самолекувала :!: )на които се подложих ми докараха тъмни петна по лицето и най-вече над горната устна - добре, че и мустаци не ми поникнаха :oops: . От тогава сложих край на лечението на всякакви хормонални липси, дисбаланси, смущения и темподобни!
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 03 Май 2011, 15:10

До southernsun
Но благодаря за идеите ти - това за кръвната захар наистина сериозно ще го обмисля. Благодаря ти още веднъж :) !
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 03 Май 2011, 15:28

otvorete mi o4ite написа:До southernsun
Но благодаря за идеите ти - това за кръвната захар наистина сериозно ще го обмисля. Благодаря ти още веднъж :) !

О няма за какво, аз съм в същото положение,но не се лекувам. Това ми е лошото на мен :)
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта