Защо ми се вие свят

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 03 Май 2011, 15:57

southernsun написа:...но не се лекувам. Това ми е лошото на мен :)

Я, ама ние сме имали още общи неща :D - радвам се за което :D . За лечението - нищо не си пропуснала, защото такова НЯМА. А че сме малко "немърливи" към собственото си здраве - е това вече трябва да си го отчетем за грешка и да се променим ама... :lol: на практика все не се получава :lol: :lol: .
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 03 Май 2011, 16:22

Като ни грабне ежедневието здравето го оставяме на заден план.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот silviya » 15 Май 2011, 13:51

zdr na foroma viemise svyat ot 7 meseca postoyano tova mi prece viv ejednevieto hodih pri nevrolok psiholok kazvat cee ot stres nito edin nemoja dami pomogne asiv v belgiya tuka sisto me pregledaha ime isprastat na skener pregledahami ocite usite nyamam problem krivnotomie normalno mnogo se pritesnyavam danee nesto loso kakvo danapravya
silviya
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Май 2011, 13:45

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 16 Май 2011, 11:05

silviya написа:zdr na foroma viemise svyat ot 7 meseca postoyano tova mi prece viv ejednevieto hodih pri nevrolok psiholok kazvat cee ot stres nito edin nemoja dami pomogne asiv v belgiya tuka sisto me pregledaha ime isprastat na skener pregledahami ocite usite nyamam problem krivnotomie normalno mnogo se pritesnyavam danee nesto loso kakvo danapravya

След като няколко специалиста не са установили какво ви има как мислиш, че тук ще намериш отговор. А искам да те попитам ти пушиш ли? Пиеш ли и какви храни предпочиташ?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 27 Юни 2011, 11:11

davidov80 написа:Здравейте на всички във форума и ако има добри хора нека помагат или дават съвет. Незнам точно какъв ми е проблема но ще ви опиша какво точно се случва със мен. СЪС ЕДНА ДУМА МИ СЕ ВИЕ СВЯТ. Това се получава при бързо движещи се предмети дори когато съм пред компютъра и чета нещо много бързо,когато съм на работа и шофирам а такава ми е работата също ми се вие свят сваршва работното ми време и вече ходя като пиян нормално ли е това.Моля много за съвети и помощ изобщо не се чувствам комфортно незнам дали някои има същия проблем но дано да няма Благодаря предварително на всички във форума

От доста време не си писал davidov80, какво стана със световъртежа ти? Ходи ли на лекар, поставиха ли ти диагноза?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот vasi_e » 03 Авг 2018, 11:43

На мен ми се вие свят като ми падне кръвното, дори не мога да шофирам тогава.
vasi_e
 
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:11

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот todor.andreev » 08 Май 2021, 05:18

Аз имам същия проблем и се оправям сам. Има много причини но най важната е енергийното тяло..Ако са ви направили дупка в главата на енерг.тяло точно същото се чувства..Аз го усещам..пипам..положителна енергия от някое растение убиец. Пипам много внимателно и го откривам.. Много обичат да се лепят за косата докато спиш...Водата ги гони много успешно и друго. Влизам в морето зимата. Това е дълга тема..Енергията им е слаба и трудно се усеща.Но е много опасна
todor.andreev
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Май 2021, 04:27

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот FramarLekari » 12 Май 2021, 11:42

Виенето на свят може да има изключително много причини и е важно да се диагностицира точно.

Виене на свят
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron