Защо ми се вие свят

Защо ми се вие свят

Мнениеот davidov80 » 18 Апр 2011, 20:50

Здравейте на всички във форума и ако има добри хора нека помагат или дават съвет. Незнам точно какъв ми е проблема но ще ви опиша какво точно се случва със мен. СЪС ЕДНА ДУМА МИ СЕ ВИЕ СВЯТ. Това се получава при бързо движещи се предмети дори когато съм пред компютъра и чета нещо много бързо,когато съм на работа и шофирам а такава ми е работата също ми се вие свят сваршва работното ми време и вече ходя като пиян нормално ли е това.Моля много за съвети и помощ изобщо не се чувствам комфортно незнам дали някои има същия проблем но дано да няма Благодаря предварително на всички във форума
davidov80
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Апр 2011, 20:33

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот Ivaylo » 18 Апр 2011, 23:15

Кръвно? Преумора?
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 19 Апр 2011, 08:52

davidov80 написа:Здравейте на всички във форума и ако има добри хора нека помагат или дават съвет. Незнам точно какъв ми е проблема но ще ви опиша какво точно се случва със мен. СЪС ЕДНА ДУМА МИ СЕ ВИЕ СВЯТ. Това се получава при бързо движещи се предмети дори когато съм пред компютъра и чета нещо много бързо,когато съм на работа и шофирам а такава ми е работата също ми се вие свят сваршва работното ми време и вече ходя като пиян нормално ли е това.Моля много за съвети и помощ изобщо не се чувствам комфортно незнам дали някои има същия проблем но дано да няма Благодаря предварително на всички във форума

А на лекар ходил ли си? Нали не разчиташ само на коментарите във форума?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот davidov80 » 19 Апр 2011, 18:12

Здравейте отново на лекар не съм ходил защото личния ми доктор много много нечува петлите искам да ида при специалист който си разбира от работата.А относно отговора ви не е от преумора защото понякога ставам от леглото и ми се вие свят даже когато не съм на работа пак ми се вие свят. Излизам със приятели на кафе и като започне да ми се вие свят зарязвам и си тръгвам. Бяха ми споменали да не би да е Вестибуларния апарат говори ли ви нещо забравих да спомена,че имам и много често болки в главата (главоболие) :( :cry:
davidov80
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Апр 2011, 20:33

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот southern_sun » 20 Апр 2011, 09:04

А вие какво работите? Може да е свързано с работата? Тъй като казвате, че ви се вие свят дори рано сутрин сънят ви спокоен ли е, спите ли поне 7-8 часа?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот The_The_Ramone » 23 Апр 2011, 11:11

davidov80 написа:Здравейте отново на лекар не съм ходил защото личния ми доктор много много нечува петлите искам да ида при специалист който си разбира от работата.А относно отговора ви не е от преумора защото понякога ставам от леглото и ми се вие свят даже когато не съм на работа пак ми се вие свят. Излизам със приятели на кафе и като започне да ми се вие свят зарязвам и си тръгвам. Бяха ми споменали да не би да е Вестибуларния апарат говори ли ви нещо забравих да спомена,че имам и много често болки в главата (главоболие) :( :cry:

Сменете приятелите и не пийте кафе, това мога да ви препоръчам. А, и лекаря сменете.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот eli » 25 Апр 2011, 18:17

Като начало трябва да отидеш на невролог. Виенето на свят и главоболието могат да се дължат при проблеми с вестибуларния апарат, затова трябва да отидеш и на преглед уши-нос-гърло,ако от там идва проблема ще е по-добре,ако не това означава че може да имаш стеснение на някоя от каротидните артерии(доказва се с доплер на каротидни артерии който струва около 40лв.). При повечето хора с нарушение във вестибуларния апарат обаче виенето на свят е при ставане, лягане, навеждане, рязко обръщане на главата, а при теб до колкото разбирам е много по-често,така че зарежи личния лекар и отиди на невролог.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 28 Апр 2011, 06:52

А за кръвното нищо не разбрахме... Колко е обичайно?
При мен проблема е мнооого подобен :D
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот georgi_78 » 29 Апр 2011, 10:45

Какво за кръвното? Нормалното е 120/80, всеки го знае ;) .
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Защо ми се вие свят

Мнениеот otvorete mi o4ite » 29 Апр 2011, 21:41

Моето нормално пък е 90 на 60 ;) :D. Идеята на питането беше дали не ти се вие свят заради кръвното - да пада, да се вдига, да сближава граници... :lol:
otvorete mi o4ite
 
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Апр 2011, 14:43
Местоположение: Абсурдия

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron