ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот tweety » 03 Яну 2012, 13:17

Мога да се съглася, че има жени както и мъже, които харесват големи бюстове. Но дали е малък или голям женските форми изискват особен вид грижи. Колкото и да си внушаваме, че малките гърди не увисват както големите, с течение на времето те също променят формата си. За да запазим онази част от нас жените, която е предпочитана и от малки и от големи трябва да спазваме няколко прости правила:
На първо място поставям вредното влияние на цигарите:
Никотинът убива красотата на женските гърди, тъй като свива съдовете и в резултат се нарушава храненето на кожата.
Колкото и да ви е хубаво да си вземате душ не забравяйте, че топлата вода също допринася за увисването на гърдите.
Горещата вода в комбинация със сапуна, спомага за увисването на кожата на гърдите, която е изключително нежна и чувствителна.
Преди да подхванете поредната диета за да си осигурите перфектната фигура, не забравяйте, че гърдите ви също са мускул и мастна тъкан:
Всеки килограм отгоре "качва" с 20г обема на гърдите и обратното. Ако сте отслабнали с 10кг- губите по 200г на гърда. Направете си сметка какво означава това за техния вид и състояние.
И не на последно място винаги вървете с изправена глава, стойката ви също е от огромно значение за красотата на гърдите ви:
Тя не само ви докарва гърбица, но и "крие" гърдите. Не гледайте в земята! Изправете гръбнака като струна, съберете лопатките, гордо вдигнете раменете и пълен напред!
Преди да се легнете под скалпела, опитайте се да не забравяте горенаписаното!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот Даниела Танева » 08 Яну 2012, 22:43

Аз съм на мнение, че всеки има право да промени в себе си това, което не харесва. Отделен е въпросът "колко ти стиска"?! :)
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

За или против пластична намеса свързана с промяната

Мнениеот ogi-smile » 11 Яну 2012, 11:50

Във времената на диетите и манията за красота, какво смятате за пластичната намеса върху различните полови органи?
Доставка на удоволствие или гъделичкане на егото...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: За или против пластична намеса свързана с промяната

Мнениеот d_2 » 11 Яну 2012, 14:28

Аз лично съм ЗА. Според мен ако една жена не харесва нещо у себе си, няма нищо лошо да го промени. Разбира се, това трябва да става с мяра. ;)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот southern_sun » 23 Яну 2012, 15:09

Я кажете какво ви е мнението за тази случка с френските импланти? От доста време се каня, разпитвам и какво ли не и сега като гръмна този скандал със силикона започнах да се плаша. Ако някой е по-навътре в нещата нека да сподели искам повече мнения!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот Memento » 23 Яну 2012, 20:40

Аз пък искам да попитам в тази тема какво смятат дамите за хирургическите намеси при мъжете и по-специално уголемяването на някои мъжки части? За или против сте дами?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот Даниела Стоянова » 24 Яну 2012, 10:16

Memento написа:Аз пък искам да попитам в тази тема какво смятат дамите за хирургическите намеси при мъжете и по-специално уголемяването на някои мъжки части? За или против сте дами?

Предполагам става въпрос за члена при мъжа? Честно да си призная, това да си уголемиш пениса си е малко крайно. Според мен една жена и един мъж трябва да си паснат идеално в леглото, не казвам, че размера няма значение, но все пак синхрона и хармонията е много важна в една връзка. Така, че съм против уголемяването на пениса при мъжа, колкото толкова!Ако обаче става въпрос за уголемяване на гърдите, тоест поставяне на специални мъжки импланти за извайване на тяло, стига да не е прекалено съм за!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот FramarMedia » 09 Яну 2020, 12:34

Естетичната хирургия е вече стандарт в дамската и мъжката красота. Не съм се осмелявала да се подложа на такива процедури, но мои приятелки имат такива и се гордеят с това. И изглежда добре, въпрос е да попаднеш на квалифициран лекар.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот tinkerbell » 09 Яну 2020, 17:48

FramarMedia написа:Естетичната хирургия е вече стандарт в дамската и мъжката красота. Не съм се осмелявала да се подложа на такива процедури, но мои приятелки имат такива и се гордеят с това. И изглежда добре, въпрос е да попаднеш на квалифициран лекар.

Споделям същото мнение, медицината напредва с пълни темпове, в това число и естетичната и всеки има правото на избор да се възползва. Лично съм слагала филър и ботокс и мога да кажа, че съм много доволна, не си личи намесата на лекаря, видимо е само освежаването.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: ЕСТЕТИЧНА ХИРУРГИЯ

Мнениеот annamaria » 23 Яну 2020, 13:40

Аз също съм за естетичните процедури, когато всичко е премерено и точно. Без да се прекалява, само там където е нужно да се постави филър или ботокс. Тогава естетиката наистина има смисъл.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта