Чисто лице, без черни точки !!!

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот beautymaniac » 20 Ное 2012, 13:28

tochica написа:Хоп и тук за съвет :) Хайде сега да ви питам някой дали е използвал уреда на Солинген за премахване на комедони? Как се използва и има ли опасност да си нараня кожата на лицето?

solingen-magnum.png

Не съм ползвала това чудо, но ровейки се из нета открих на ягодката подобен инструмент с кратко о писание как се ползва http://bg.strawberrynet.com/makeup/twee ... 64/#DETAIL
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2015, 12:03

Черните точки са най-гадното в лицето на жената, не знам как ад се отърва от тях и аз имам страшно много, сякаш дори имат боцкаво връхче отгоре.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот Lili_pili » 21 Юни 2017, 10:30

Искам да ви споделя как успях да се отърва от черните точки и вече кожата ми е много по-чиста! Първо почистих лицето си традиционно на козметик, да ми премахне всички черни точки, след което започнах да си измивам лицето с 1 с.л. захар и така изтривах добре, след каето мажех лицето си с лимон. порите ми се свиха значително. Сега продължавам 1 път седмично да ексфолирам със захар, 1 път мажа носа и под брадичката си с мед и стоя за около 6-7 минути. Процедурите с лимон ги правя почти всеки ден.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот S_Milenska » 12 Яну 2018, 11:27

Lili_pili написа:Искам да ви споделя как успях да се отърва от черните точки и вече кожата ми е много по-чиста! Първо почистих лицето си традиционно на козметик, да ми премахне всички черни точки, след което започнах да си измивам лицето с 1 с.л. захар и така изтривах добре, след каето мажех лицето си с лимон. порите ми се свиха значително. Сега продължавам 1 път седмично да ексфолирам със захар, 1 път мажа носа и под брадичката си с мед и стоя за около 6-7 минути. Процедурите с лимон ги правя почти всеки ден.

Не изглежда много трудно, а и щом има добри резултати. Захарта наистина е страхотен ексфолиант.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот nefertiti » 12 Яну 2018, 17:13

Братовчедка ми има много мазна кожа, постоянно лицето й блести. Оттам има проблеми с черните точки и пъпки. Какво ли не пробва милата, ефектът все е кратък, после същата работа. Напоследък забелязах, че лицето й много се е изчистило и кожата и вече не е мазна. Оказа се, че си е правила лазерен карбонов пилинг. Явно наистина си заслужава, а и е подходящ и за чувствителна кожа.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот СтефанСтоянов » 13 Яну 2018, 17:15

Пробвайте арганово масло за подобни проблеми, доста е ефикасно - и за мъже, и за жени. В тази статия всичко е обяснено подробно
СтефанСтоянов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Яну 2018, 17:12

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот malkotokote » 24 Яну 2018, 17:27

Само мога да кажа, че колкото пъти съм посещавала козметик, съм страдала адски много след това.
И тук идва редът, когато ще кажете не си улучила правилна козметичка.
Но и двата пъти ходих при много добри козметички с утвърдено име....
С много бяла и нежна кожа съм и след въпросното почистване съм с ранички.....
Черните точки по носа си ги махам сама ръчно, съвсем лекичко, там излизат лесно, но около брадичката .....
Не просто черни точки, но и бели точици стават капсулирани, които не могат да се махнат.
malkotokote
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Яну 2018, 17:15

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот Jully » 25 Яну 2018, 11:03

Черните точки наистина са много упорити, трябва да се поддържа лицето постоянно чисто, но ти като си с бяла кожа, няма как да не си личат и раните после са гарантирани. Винаги се зачервява лицето след почистване.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот Eli_Ilieva » 25 Яну 2018, 14:04

Имаше едни лентички за премахване на черни точки на Нивеа, бяха много ефикасни
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Чисто лице, без черни точки !!!

Мнениеот Jolene » 26 Яну 2018, 10:33

Все още ги продават тези лентички за почистване на лицето :) https://apteka.framar.bg/30000689/%D0%B ... 0%BE%D1%8F
Аз съм ползвала няколко пъти, наиситна изкарват черните точки
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта