Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот oho-boho » 18 Май 2012, 13:32

Аз също веднъж така се бях подредила от един шампоан, че щях да откача :? Толкова ме сърбеше главата, че направо ми се ревеше, а си я бях измила само веднъж... Купих си лосиона против пърхот на PHYTO - разкошен е и го препоръчвам на всички с този проблем. Нанасях го само в корените на косата, по скалпа и буквално успокоява кожата за секунди :roll:

Phyto-regular.jpg
Phyto-regular.jpg (15.94 KiB) Прегледано 672 пъти
oho-boho
 
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Апр 2012, 15:58

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот marto » 30 Май 2012, 06:30

mimeto написа:Шампоаните на VICHY DERCOS против пърхот са страхотни... Купувам на мъжа ми от известно време и още с първото измиване имаше видим резултат. Изобщо всички продукти на марката са много качествени и вкъщи много ги уважаваме ;)

И аз използвах шампоан от същата серия, но за мазен пърхот, защото моя се оказа точно такъв. 4 седмици се използва първоначално, а след това профилактично - от време на време. Ей, камък ми падна от сърцето :D Да чукна на дърво, не съм имал проблеми оттогава. То ми омръзна да се съобразявам какво ще облека, за да не се вижда толкова падналия "сняг" от косата ми :? Много е досадно и само, който не е имал пърхот не знае за какво става въпрос. За сърбежа на главата да не говорим...
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот beautymaniac » 21 Ное 2012, 13:26

Аз си реших проблема с пърхота с този шампоан на КМС Калифорния http://bg.strawberrynet.com/haircare/km ... 09/#DETAIL. При мен имаше ефект само след няколко измивания :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот МДС » 10 Дек 2012, 10:27

Българската серия Себорал-лосион ,шампоан и гел са най-доброто средство против пърхут.Изпробвала съм го върху моя тинейджър в къщи ,действа безотказно.
МДС
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Ное 2012, 16:10

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот МДС » 10 Дек 2012, 10:33

Nelina написа:Здравейте!Има син който е на 16г.От около 6 месеца имаме проблем с пърхут.Появи му се пърхут купихме шампоан Head&shoulders и за месец изчезна .В аптеката ни казаха, че не бива да се използва повече от 2 месеца непрекъснато и трябваше да го сменим с по -лек и ни предложиха-Garnier .Започна да използва Garnier-lemonи пърхута след 2седм се завърна ,но много повече от преди.Косата му отгоре стоеше бяла от пърхут.Тъй като в нашия град няма дерматолог и се консултирахме с кожен лекар- изписа ни Seboral forte и seboral шампоан.Ползва го вече месец ,но няма голяма промяна.Ако някой се е сблъскал с този проблем и е успял да се пребори с него да напише рецептата.Благодаря предварително!

отМДС Този проблем с моя подрастващ син го реших със серията СЕБОРАЛ-лосион ,шампоан ,гел.Може да се намери по аптеките.Действа безотказно.Много съм доволна.
МДС
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Ное 2012, 16:10

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот beautymaniac » 10 Яну 2013, 17:31

В аптеката до нас го няма и не искат да го доставят. Ще видя и по другите аптеки, защото ми се иска наистина да пробвам тези продукти :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот RoNNy » 17 Яну 2013, 18:01

Имам въпрос към вас...Когато използвам Себорал форте преди това трябва ли да е измита косата..,а след това третиране с него ? Благодаря ви за информацията! :)
RoNNy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Яну 2013, 17:57

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот beautymaniac » 15 Фев 2013, 16:56

А ползвали ли сте този шампоан против пърхот http://bg.strawberrynet.com/haircare/go ... 34/#DETAIL
или този http://apteka.framar.bg/30062835/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-
И двата ми изглеждат много добре :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот alex » 17 Фев 2013, 16:27

На мен на моменти ми помага Head and Shouders, но и това е само временно. Последно съм решила да спра всякакви експерименти с косата си и да мина на маски и шампоани с по-малко химия белким от това се реши проблема.
alex
 
Мнения: 17
Регистриран на: 11 Юли 2011, 20:46

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот diana199406 » 23 Фев 2013, 17:00

С настъпването на пубертета и на мен ми се появи пърхут.Какво ли не съм използвала,но резултат нямаше.Ползвах хет енд шоулдърс,сенсъл блу,гарниер,палмолив,шаума и др. ,но без резултат.От хет енд шоулдърса косата ми беше станала отвратителна!Без да се стараех да си купя шампоан,който да ми помогне попаднах на Лош енд гол противопърхутен.Няма да повярвате,но този на пръв поглед обикновен шампоан е избави от пърхута и прави косата ми обемна и здрава.Единственото ми решение е той! :P
I lick the gun when I'm done 'cause I know that revenge is so sweet,so sweet..
diana199406
 
Мнения: 40
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:49

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта