Мебели за малко жилище - идеи

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот pesho » 02 Сеп 2013, 11:01

Честно казано в българските жилища техниката за преграждане с параван не е широко използвана, да не кажа хич. Аз поне никъде не съм виждал. Според теб действително ли е удобно? Паянтова "стена", която не изолира нито шума, нито миризмите. Всеки може да я събори, особено ако в къщата има деца... По-скоро ще се чудим как да го заобикаляме, май по-добре без него, отколкото с него, а? :lol:
Напълно съм съгласен с теб. Аз лично съм крайно разочарован от щорите японска стена или онези врати тип хармоника. Паянтови са и не изолират и грам...
pesho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 26 Юли 2013, 13:02

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Snejna » 09 Фев 2015, 14:16

BRI написа:Какво ще кажете за тази кухня?
kompaktna-kuhnia-.jpg
Наистина е компактна, нали?

Тя е в повече от компактна, не ми харесва, твърде малка е.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Mon_ton » 09 Фев 2015, 17:42

pesho написа:
Честно казано в българските жилища техниката за преграждане с параван не е широко използвана, да не кажа хич. Аз поне никъде не съм виждал. Според теб действително ли е удобно? Паянтова "стена", която не изолира нито шума, нито миризмите. Всеки може да я събори, особено ако в къщата има деца... По-скоро ще се чудим как да го заобикаляме, май по-добре без него, отколкото с него, а? :lol:
Напълно съм съгласен с теб. Аз лично съм крайно разочарован от щорите японска стена или онези врати тип хармоника. Паянтови са и не изолират и грам...

е те се правят за пространство, а не за здравина, тухли ли ще сложите? Иначе аз имам познати, които у тях така преградиха, гадното е, че едната им стая така е без прозорци, което хич не е приятно :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот mix_twix » 09 Фев 2015, 18:25

Има много готини мебели - мултифункционални! Вярно, че са по-скъпи, но за малко жилище са супер вариант :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Pipilota » 10 Фев 2015, 10:12

mix_twix написа:Има много готини мебели - мултифункционални! Вярно, че са по-скъпи, но за малко жилище са супер вариант :)

Но наистина са зверски скъпи за съжаление, иначе и аз много ги харесвам, но уви, хич не са ми по джоба, пък и като изключим това не знам кой в България предлага такива услуги. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот silver933 » 15 Фев 2015, 12:14

И аз харесвам мултифункционалните мебели, но наистина са скъпички. Сега у нас сме направили леглата сандвич в гостната, която планираме да бъде детска един ден, леглата решихме, че е най-удачно да бъдат така, заема малко място и лесно се поддържат ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Mon_ton » 21 Дек 2015, 12:19

silver933 написа:И аз харесвам мултифункционалните мебели, но наистина са скъпички. Сега у нас сме направили леглата сандвич в гостната, която планираме да бъде детска един ден, леглата решихме, че е най-удачно да бъдат така, заема малко място и лесно се поддържат ;)

Аз не ги харесвам тея сандвичи, но пък за малко място наистина са идеални. :)
Харесват ми има сега едни бюра, които се позиционират под леглото,к оето е супер за малко жилище, за детската стая. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот exotic » 21 Дек 2015, 13:01

Mon_ton написа:
silver933 написа:И аз харесвам мултифункционалните мебели, но наистина са скъпички. Сега у нас сме направили леглата сандвич в гостната, която планираме да бъде детска един ден, леглата решихме, че е най-удачно да бъдат така, заема малко място и лесно се поддържат ;)

Аз не ги харесвам тея сандвичи, но пък за малко място наистина са идеални. :)
Харесват ми има сега едни бюра, които се позиционират под леглото,к оето е супер за малко жилище, за детската стая. :)

От своя страна пък цените им са едни такива... страшни, а и става само за едно детенце, не, че не може да е двойно, но тогава цената още по-трудно ще се пипа.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Mon_ton » 12 Яну 2016, 14:31

може и да са за две легла така на нива, може и да е само за едно, все пак ако имаш едно дете, защо ти е в стаята да имаш 10 легла нали :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мебели за малко жилище - идеи

Мнениеот Ilona » 06 Фев 2019, 15:09

Аз живея в малко жилище и това, което смятам за много практично е матраците да се повдигат. Също, диванът отдолу пак да става за съхранение на някакви вещи.
Масата в хола и в кухнята да е разтегателна. Шкафове и гардероби са до тавана.
Ilona
 
Мнения: 89
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:02

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта