Използвате ли ...лубриканти

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 22:29

Пробвали сме ги и лубрикантите - на Durex с екстри: ароматиии, загряващ ефект, но не ме кефи, честно! Имам чувството, че дори се губи от възбудата. Може да ви се стори мазохистично, но бях чела, че някъде дори търсели сухотата, за да има по-висока сензитивност.. . Кой, както обича все пак ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот kriskiss2001 » 19 Окт 2011, 17:18

Да, права си, че без тях е по-приятно, сухотата понякога допринася за сензитивността и усещането. А ако е възбудена достатъчно жената определено ще има капчици любовни сокове и ще е страхотно
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Violetta » 19 Окт 2011, 20:45

kriskiss2001 написа:Да, права си, че без тях е по-приятно, сухотата понякога допринася за сензитивността и усещането. А ако е възбудена достатъчно жената определено ще има капчици любовни сокове и ще е страхотно


Зависи, някъде без лубриканти става много, много трудно... :P
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот valiart » 20 Окт 2011, 00:44

Violetta написа:
kriskiss2001 написа:Да, права си, че без тях е по-приятно, сухотата понякога допринася за сензитивността и усещането. А ако е възбудена достатъчно жената определено ще има капчици любовни сокове и ще е страхотно


Зависи, някъде без лубриканти става много, много трудно... :P


за анален секс ли става дума Violetta, това намекване с лубрикантите ;) И ако имаш свободно време и желание да оставиш мнение, моля!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Violetta » 20 Окт 2011, 06:30

valiart написа:
Violetta написа:
kriskiss2001 написа:Да, права си, че без тях е по-приятно, сухотата понякога допринася за сензитивността и усещането. А ако е възбудена достатъчно жената определено ще има капчици любовни сокове и ще е страхотно


Зависи, някъде без лубриканти става много, много трудно... :P


за анален секс ли става дума Violetta, това намекване с лубрикантите ;) И ако имаш свободно време и желание да оставиш мнение, моля!:)

Именно. :oops:
То е натвърдяване. :lol:
При анален секс няма как без лубриканти, поне не и при мен. Интересно забавление е. :lol:
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот valiart » 20 Окт 2011, 22:21

Евала за откровенията, Вили!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот valiart » 21 Окт 2011, 00:14

Хе хе, Violetta, случайно попаднах на едно твое старо коментарче. Връзва се с темата тук, а и се забелязва развитие...явно вече си го заобичала - аналния. Както споделяш сега за разлика от преди... Позволявам си да те цитирам:

от Violetta » Нед Авг 07, 2011 7:33 pm
Чак настръхнах, докато го четях. Момиче, ти правила ли си въобще анален секс? Мен лично това ми е един от кошмарите, имах гадже, което само това искаше и не полагаше никакви усилия да ми бъде добре.

Гледам да си го спестявам, дори и мъжът ми да мрънка... :lol:
Казала съм му - ако иска такива неща, да ходи да си ги търси по магистралите... :twisted:
Но се радвам, че е послушен...

Вярно, че ако съм предразположена, ако...ама много ако, по-добре да си го спестя, този пуст анален секс.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот qproin » 21 Окт 2011, 00:39

Не е готино с лубриканти, има и други начини за премахване на сухотата.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Genoveva » 21 Окт 2011, 09:39

Що се отнася до аналния секс аз лично го харесвам, но не винаги партньора знае какво прави. Никога не съм правила анален секс с лубрикант, справям се добре в такъв момент, но за да пусна някой в задния двор трябва много да се е старал преди това :) Дупето е награда! ;)
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот kriskiss2001 » 21 Окт 2011, 16:58

Геновева, отговорът ти ми харесва, с добро езиче , лубрикант не е нужен. А докато се стигне до съществената част, трябва игра, нежност и мокро езиче. Обожавам това, имам предвид подготовката
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта