Използвате ли ...лубриканти

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 16:13

totka_lukanova написа:Щом една двойка си харесва соковете, то проблеми в секса няма да има :)

абсолютно. Аз обожавам любовните сокове, мисля че това показва привързаност към човека до теб. При животните също се наблюдава това, дори така се подушват и запознават.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 17:11

Има и някой по-гнусливи хора. Или хора с комплекси, не знам как да ги нарека. Какво ще кажете за тях? Те обречени ли са, да не могат да изпитат удоволствието на позата 69, например?:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 17:15

valiart написа:Има и някой по-гнусливи хора. Или хора с комплекси, не знам как да ги нарека. Какво ще кажете за тях? Те обречени ли са, да не могат да изпитат удоволствието на позата 69, например?:)

69 ми е любима, обожавам я, а може и само аз да опитвам вкуса а жената да се движи над лицето ми. Страхотно е. Явно имаме еднакви вкусове с теб относно позата ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот micky » 08 Мар 2012, 15:05

На мен не ми допада. Като ще ми е хубаво поне да е както трябва. Тази поза никак не ми е удобна, стоиш под напрежение и не можеш да се отпуснеш.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот shushito » 09 Мар 2012, 10:55

И ние използваме лубрикант - не защото имаме проблем, а за собствено удоволствие! Не се сещам сега за марката, защото мъжа ми го купува :D , но опаковката е черна, с червен надпис :lol: Довечера ще видя как точно се казва и пак ще пиша. Със сигурност не е удачно да се избира по-евтиния вариант, защото може да си докарате някоя беля на главата - така поне мисля... Отивате в аптеката и питате - няма нищо срамно ;)
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот yoanna » 26 Апр 2012, 11:07

valiart написа:Има и някой по-гнусливи хора. Или хора с комплекси, не знам как да ги нарека. Какво ще кажете за тях? Те обречени ли са, да не могат да изпитат удоволствието на позата 69, например?:)

Това си е тяхно право - щом не им харесва, не виждам как ще са обречени :roll: Явно изпитват удоволствие по техен си начин. Хората са различни и няма как да им харесват едни и същи неща.
А относно лубрикантите - използваме и за мен лично удоволствието е много по-голямо ;) По-добре лубрикант, отколкото каквото ви е под ръка, защото може да навредите на себе си и на партньора до вас. Нашият е на Ригано X Fun, използвали сме и на Durex - има много марки лубриканти, но предназначението е едно ;)
yoanna
 
Мнения: 61
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:17

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот mecana » 17 Май 2012, 12:22

Използваме, как да не използваме :mrgreen: Последния, който си купихме е на DUREX Play - хем лубрикант, хем е подходящ и за масаж, мнооого е добър ;) Ето и снимчица, че да се ориентирате по-добре:

durex play.jpeg
durex play.jpeg (4.67 KiB) Прегледано 1169 пъти
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот marto » 30 Май 2012, 07:17

А да ви питам - използването на лубриканти дали ще ни попречи, ако сме решили да си правим бебе? Навсякъде по опаковките чета, че нямат спермацидно действие и не са средство против забременяване, но все пак пишете, ако знаете повече по въпроса.
Ние също използваме лубриканти, защото с тях удоволствието е много по-голямо ;) Купували сме различни марки, но по-често залагаме на Durex - все пак е позната и изпитана марка :roll:
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот mimeto » 30 Май 2012, 18:55

marto написа:А да ви питам - използването на лубриканти дали ще ни попречи, ако сме решили да си правим бебе? Навсякъде по опаковките чета, че нямат спермацидно действие и не са средство против забременяване, но все пак пишете, ако знаете повече по въпроса.
Ние също използваме лубриканти, защото с тях удоволствието е много по-голямо ;) Купували сме различни марки, но по-често залагаме на Durex - все пак е позната и изпитана марка :roll:

И ние използваме лубриканти, но щом работите за бебе най-добре забравете известно време за тях :idea: Вярно, че навсякъде пише, че нямат спермацидно действие, но имат съставки, които забавят скоростта на сперматозоидите и евентуално биха затруднили процеса на зачеване. Информацията ми е от гинеколог и е сигурна. Ако пък толкова много искате да се нацапотите с нещо, използвайте белтък от яйце ;) Това го бях чела в друг форум, че помагало на сперматозоидите да се придвижват по-бързо, но не знам доколко е вярно :roll:
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот krasko » 08 Юни 2012, 16:29

marto написа:А да ви питам - използването на лубриканти дали ще ни попречи, ако сме решили да си правим бебе? Навсякъде по опаковките чета, че нямат спермацидно действие и не са средство против забременяване, но все пак пишете, ако знаете повече по въпроса.
Ние също използваме лубриканти, защото с тях удоволствието е много по-голямо ;) Купували сме различни марки, но по-често залагаме на Durex - все пак е позната и изпитана марка :roll:

Купете си лубрикант, който подпомага зачеването - има и такива, които предпазват сперматозоидите и способстват за по-бързото им придвижване ;)

Sasmar lubrikant.jpeg
Sasmar lubrikant.jpeg (6.9 KiB) Прегледано 1023 пъти
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта