Използвате ли ...лубриканти

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот miki » 21 Юни 2012, 16:22

За пръв път чувам, че лубрикантите пречат на процеса на забременяване :shock: Ние също използваме, то всъщност кой не го прави, но ще имам предвид това им качество занапред :idea: Първия лубрикант го купихме след като родих, защото тогава, поради хормоналния дисбаланс в организма, влагалището е по-сухо. Оттогава не ме спрели да си купуваме :mrgreen: Използвали сме на различни марки, но се запалих по Дурекса, който става и за масаж, та следващия ще е той :roll:
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Атака в мрака » 15 Ное 2012, 17:48

Не съм фен на аналния секс, после онази ми работо мирише на ако... но един път използвах финно машинно масло :lol: , честно да ви кажа на дали този лубрикат е по-добър от финното машинно масло, което 200 гр. струва 2-3 лева. Препоръчвам финото машинно масло вместо разни лубрикати.
Атака в мрака
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Ное 2012, 17:40

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Forman » 15 Ное 2012, 18:12

Атака в мрака написа:Не съм фен на аналния секс, после онази ми работо мирише на ако... но един път използвах финно машинно масло :lol: , честно да ви кажа на дали този лубрикат е по-добър от финното машинно масло, което 200 гр. струва 2-3 лева. Препоръчвам финото машинно масло вместо разни лубрикати.

Ами брат какво да ти кажа, ти направо ме разби :lol: Ти да не си й смазвал диференциала бе?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Атака в мрака » 23 Ное 2012, 12:58

Forman написа:Ами брат какво да ти кажа, ти направо ме разби :lol: Ти да не си й смазвал диференциала бе?


Абе кво да ти кажа: бяхме много пияни, а гресът беше в мазето. Пък токущо бях смазвал пантите на вратите и машинното масло ми беше под ръка! Един приятел ми беше казал, че с ГРЕС става идеално, ама ме беше страх да не се пребия по стълбите в мазето, че непрекъснато крадат крушките в общия коридор. Но с машинно масло е суперско. 8-)
Атака в мрака
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Ное 2012, 17:40

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Fute » 24 Ное 2012, 15:03

Атака в мрака написа:
Forman написа:Ами брат какво да ти кажа, ти направо ме разби :lol: Ти да не си й смазвал диференциала бе?


Абе кво да ти кажа: бяхме много пияни, а гресът беше в мазето. Пък токущо бях смазвал пантите на вратите и машинното масло ми беше под ръка! Един приятел ми беше казал, че с ГРЕС става идеално, ама ме беше страх да не се пребия по стълбите в мазето, че непрекъснато крадат крушките в общия коридор. Но с машинно масло е суперско. 8-)

Изключително богати на смисъл мнения...
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Атака в мрака » 25 Ное 2012, 20:37

Fute написа:Изключително богати на смисъл мнения...

Уважаеми господине, аз с вас не се заяждам, но ако вие "заяждете" вероятно трябва да ви смажа с финно машинно масло, може и с грес, ама мисля че казах, ГРЕСЪТ Е В МАЗЕТО. Мога да ви смажа и с предлаганата тук смазка (защото лубрикант на чист английски значи смазка), но тази смазка ми идва скъпо - купете си я ви и ще ви разтрия!
Атака в мрака
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Ное 2012, 17:40

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот borisov87 » 04 Яну 2013, 13:50

Не съм ползвал досега иначе малко за майтапа, един чичка в кварталната кръчма казва че ползва олио хаха :lol: Вика отивам да купя олио че ще ми трябва :D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Archer » 22 Фев 2013, 11:58

Много ясно...колкото повече , толкова повече :P
Archer
 
Мнения: 29
Регистриран на: 25 Яну 2013, 13:38

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Cuddy » 23 Фев 2013, 15:37

В началото си взимахме глайтгелен- малка тубичка, която свършваше за отрицателно време, не особено икономически изгодна инвестиция / :lol: /, особено на фона на масажния дюрекс, с когото се запознахме преди около 3 години. Все още има малко от него, забутан някъде по шкафовете. :D
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот monik81 » 09 Яну 2014, 02:28

Налага ми се да използвам и затова съм тук, за да си избера най-подходящия. Има ли жени, който са използвали този продукт? Какви са вашите впечатления?
monik81
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Яну 2014, 02:21
Местоположение: Димитровград

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта