Използвате ли ...лубриканти...:)

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот silver933 » 19 Яну 2015, 17:17

borisov87 написа:Не съм ползвал досега иначе малко за майтапа, един чичка в кварталната кръчма казва че ползва олио хаха :lol: Вика отивам да купя олио че ще ми трябва :D

Е той може да се е бъзикал, но иначе аз съм чувал, че за анални забавления наистина хората използват я олио я каквото имат вкъщи. :roll:
Аватар
silver933

Мнениеот Rali_hr » 09 Мар 2015, 14:44

silver933 написа:Е той може да се е бъзикал, но иначе аз съм чувал, че за анални забавления наистина хората използват я олио я каквото имат вкъщи. :roll:

О, това и аз съм го чувала, че се ползва какво ли не просто!
Иначе аз досега не съм ползвала лубрикант, не ми се е налагало, но ако имам нужда, определено бих посетила аптеката, а не кухнята!
Аватар
Rali_hr

Мнениеот Пиф » 18 Мар 2017, 11:45

Моля споделете!
Кой е най-добрия лубрикант при менопауза?
Пиф

Мнениеот Dipsy » 21 Мар 2018, 14:48

Използваме с приятеля ми лубриканти. Все в някой момент се налага, но употребата им гледаме да е сведена до минимум. Безвредни са, но някои от тях са така направени, че почнеш ли в началото на акта и после "изсъхваш" по-бързо. ама човек се нагажда според ситуацията :cool:
Аватар
Dipsy

Мнениеот Adhoc » 21 Мар 2018, 16:24

Dipsy написа:Използваме с приятеля ми лубриканти. Все в някой момент се налага, но употребата им гледаме да е сведена до минимум. Безвредни са, но някои от тях са така направени, че почнеш ли в началото на акта и после "изсъхваш" по-бързо. ама човек се нагажда според ситуацията :cool:

С тези на водна основа сякаш няма проблем?
Adhoc

Мнениеот Малката Сладката » 21 Мар 2018, 16:38

Случвало се е... Имаше период с бившия ми приятел, когато всичко си беше наред, възбуждах е, просто не се овлажнявах достатъчно. Ама трябва да се внимава какво се ползва, защото от един така ми се подуха срамните устни, че просто не ми се разправя... все едно ме бяха жулили с коприва.
Малката Сладката

Мнениеот sad » 21 Мар 2018, 18:33

не мога да кажа кой е ней-добрият при менупауза, сори.
Но ми се ще да ви споделя какк хубаво можете да си докарате неприятна инфекция. На всяка тубичка има срок на годност след отварянето (6 месеца да речем), но при всяко използване (независимо от метода на извличане на течността) в опаковката влиза въздух и рано или късно лубриканта се превръща в колония на интересни неща, която си плескаме по най-интимни пространства.
На скоро се ужасих и изхвърлих моите опаковки с колонии на гадинки. ЗА да го избегна известно време търсих опаковки, чието дъно се повдига (за да не влизат толкова много гадости из него с новите порции въздух). Добрата новина е че открих, лошата е че още не съм получила доставката.
Аватар
sad

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 14:07

Да, но трябва да са на водна основа.
Аватар
radipetrova

Мнениеот Dipsy » 24 Апр 2018, 15:11

Adhoc написа:
Dipsy написа:Използваме с приятеля ми лубриканти. Все в някой момент се налага, но употребата им гледаме да е сведена до минимум. Безвредни са, но някои от тях са така направени, че почнеш ли в началото на акта и после "изсъхваш" по-бързо. ама човек се нагажда според ситуацията :cool:

С тези на водна основа сякаш няма проблем?

Абе уж няма, ама при мен има. Понякога обаче все пак се налага човек да се възползва от лубрикант и добре че ги има, за да ни е мирна главата :+1:
Аватар
Dipsy

Мнениеот miron » 24 Апр 2018, 15:46

Когато се наложи - ползвам, у нас винаги има едно шишенце, но се опитвам на мацката да не й се налага да стига до лубриканти
miron

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари