Използвате ли ...лубриканти

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Презервативите с кои лубриканти са съвместими?

Мнениеот valiopaf » 13 Фев 2014, 14:05

От известно време с приятелката ми имаме проблеми свързани със сухотата по време на секс.

Лубриканта по презерватива не е достатъчен и се получава онова неприятно усещане, :( а понякога и протриване!

Последният път имахме сериозна авария, :oops: решихме да си вземем лубрикант на мастна основа, с мисълта, че ще е най-дълготраен и няма да изсъхва като този на водна! Там беше и грешката ни, в момента, в който свършвах презерватива се скъса! :oops: :oops:

Разбира се взех спешни мерки, но последствията са на гърба на приятелката ми, за съжаление. :oops: :oops: :oops: :oops:

След тази случка изхвърлихме лубриканта, понеже разбрахме, че той е повредил презерватива, :idea: обаче сега не смеем да правим секс, за да не се получи някой фал, отново, заради сухотата!

Моля ви, вече 2 седмици не сме правили секс :x , но и двамата нямаме време да потърсим кои лубриканти са съвместими с презервативите! :!: :!:

Дайте ми съвет!
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Презервативите с кои лубриканти са съвместими?

Мнениеот Ginger » 13 Фев 2014, 14:12

Я не се излагай, ами като искаш да правиш секс ще четеш! :lol: :lol:
На водна основа взимай само, най-сигурно е!
Абсолютни шматки, на вас трябва да ви се забранят половите контакти въобще, бе хора! :!: :!: :!:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Презервативите с кои лубриканти са съвместими?

Мнениеот kotekos1 » 13 Фев 2014, 14:32

И аз използвам само на водна основа,и съм доволна.
Има интернет четете малко бе хора.
kotekos1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Фев 2014, 14:29

Re: Презервативите с кои лубриканти са съвместими?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 15:15

И аз харесвам на водната основа, не издържат си точно колкото трябва. ;)
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Презервативите с кои лубриканти са съвместими?

Мнениеот Nightmare » 19 Мар 2014, 17:42

nadiii написа:И аз харесвам на водната основа, не издържат си точно колкото трябва. ;)

Не, че искам да те засегна, ама явно малко ти трябва :lol: На мен не ми харесват, изсъхват бързо и става лепкаво след това... мнооого гадно :x
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот dessiblond » 05 Авг 2014, 12:42

:shock: :shock: :shock:
Какви неща измислят хората, а, лубрикант с марихуана :shock:

Прочетох тук-таме и се оказа, че трябва да се действа по-предпазливо с лубриканта, понеже имал същите свойства, както при пушенето на марихуана :D като, разбира се, ефекта е предимно в полза на дамите, понеже по-бързо попиват съставките.
Ама това си е голяма далавера, а? Хем няма да купуваш марихуана и да бъдеш извън закона, хем множеството оргазми ти са в кърпа вързани :D

Какво ще кажете, дами, бихте ли се сдобили с един лубрикант от марихуана, бихте ли се възползвали от това откритие?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот bojo_kolev » 05 Авг 2014, 12:45

Хахаа... ама виж сега, Деси, то и мъжете не отказваме, пак ще ни свърши работа, това че по-трудно става, не означава, че не може въобще, нали? :mrgreen:
ииии да, със сигурност бих опитал :idea: ;)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот varlam » 05 Авг 2014, 13:12

Оргазмът не зависи от марихуаната, а от други неща. Според мен няма как да има ефекта на употребата на THC през пушене, но кой знае. Чувал съм, че в САЩ много мъже си слагат кокаин на пениса при акт, което ги превръща в абсолютни торпеда. :oops:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот Грохот » 05 Авг 2014, 14:50

Според мен, тялото след употреба на марихуана става доста по-чувствително, а от там идват и оргазмите, а за кокаина, аз пък не виждам причина, по-скоро през носа и наистина си ставаш торпедо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот draga.mihova » 06 Авг 2014, 11:43

Грохот написа:Според мен, тялото след употреба на марихуана става доста по-чувствително, а от там идват и оргазмите, а за кокаина, аз пък не виждам причина, по-скоро през носа и наистина си ставаш торпедо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ами същност не е така, жените полудяват, когато се "намажат" с кокаин или амфетамин, предполагам това се отнася и до мъжете :oops: :lol:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта