Използвате ли ...лубриканти

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот varlam » 06 Авг 2014, 13:19

draga.mihova написа:
Грохот написа:Според мен, тялото след употреба на марихуана става доста по-чувствително, а от там идват и оргазмите, а за кокаина, аз пък не виждам причина, по-скоро през носа и наистина си ставаш торпедо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ами същност не е така, жените полудяват, когато се "намажат" с кокаин или амфетамин, предполагам това се отнася и до мъжете :oops: :lol:

Мисля, че е свързано с еуфоричния прилив на енергия и загубата на чувствителност. Марихуаната е много сериозен афродизиак при мъжете /говоря от моя гледна точка, за жените не знам как е, не съм бил в женско тяло/, като тя при пушене подсилва и удължава сериозно ерекцията. Нищо, че вместо за жената под теб, често си мислиш за постигането на мир в Тибет или за прераждането. :lol:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот silver933 » 19 Яну 2015, 17:17

borisov87 написа:Не съм ползвал досега иначе малко за майтапа, един чичка в кварталната кръчма казва че ползва олио хаха :lol: Вика отивам да купя олио че ще ми трябва :D

Е той може да се е бъзикал, но иначе аз съм чувал, че за анални забавления наистина хората използват я олио я каквото имат вкъщи. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Rali_hr » 09 Мар 2015, 14:44

silver933 написа:Е той може да се е бъзикал, но иначе аз съм чувал, че за анални забавления наистина хората използват я олио я каквото имат вкъщи. :roll:

О, това и аз съм го чувала, че се ползва какво ли не просто!
Иначе аз досега не съм ползвала лубрикант, не ми се е налагало, но ако имам нужда, определено бих посетила аптеката, а не кухнята!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Пиф » 18 Мар 2017, 11:45

Моля споделете!
Кой е най-добрия лубрикант при менопауза?
Пиф
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Мар 2017, 11:23

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Dipsy » 21 Мар 2018, 14:48

Използваме с приятеля ми лубриканти. Все в някой момент се налага, но употребата им гледаме да е сведена до минимум. Безвредни са, но някои от тях са така направени, че почнеш ли в началото на акта и после "изсъхваш" по-бързо. ама човек се нагажда според ситуацията :cool:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Adhoc » 21 Мар 2018, 16:24

Dipsy написа:Използваме с приятеля ми лубриканти. Все в някой момент се налага, но употребата им гледаме да е сведена до минимум. Безвредни са, но някои от тях са така направени, че почнеш ли в началото на акта и после "изсъхваш" по-бързо. ама човек се нагажда според ситуацията :cool:

С тези на водна основа сякаш няма проблем?
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот Малката Сладката » 21 Мар 2018, 16:38

Случвало се е... Имаше период с бившия ми приятел, когато всичко си беше наред, възбуждах е, просто не се овлажнявах достатъчно. Ама трябва да се внимава какво се ползва, защото от един така ми се подуха срамните устни, че просто не ми се разправя... все едно ме бяха жулили с коприва.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Използвате ли ...лубриканти...:)

Мнениеот sad » 21 Мар 2018, 18:33

не мога да кажа кой е ней-добрият при менупауза, сори.
Но ми се ще да ви споделя какк хубаво можете да си докарате неприятна инфекция. На всяка тубичка има срок на годност след отварянето (6 месеца да речем), но при всяко използване (независимо от метода на извличане на течността) в опаковката влиза въздух и рано или късно лубриканта се превръща в колония на интересни неща, която си плескаме по най-интимни пространства.
На скоро се ужасих и изхвърлих моите опаковки с колонии на гадинки. ЗА да го избегна известно време търсих опаковки, чието дъно се повдига (за да не влизат толкова много гадости из него с новите порции въздух). Добрата новина е че открих, лошата е че още не съм получила доставката.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот Тъжна Луна » 18 Апр 2018, 15:22

dessiblond написа::shock: :shock: :shock:
Какви неща измислят хората, а, лубрикант с марихуана :shock:

Прочетох тук-таме и се оказа, че трябва да се действа по-предпазливо с лубриканта, понеже имал същите свойства, както при пушенето на марихуана :D като, разбира се, ефекта е предимно в полза на дамите, понеже по-бързо попиват съставките.
Ама това си е голяма далавера, а? Хем няма да купуваш марихуана и да бъдеш извън закона, хем множеството оргазми ти са в кърпа вързани :D

Какво ще кажете, дами, бихте ли се сдобили с един лубрикант от марихуана, бихте ли се възползвали от това откритие?

Айде бе! Пързаляш ли се?! Ще проуча въпроса задължително, ма не ми се вярва. ако има такова чудо и аз по някаква причина не знам за него, веднага ще поправя този пропуск :wink:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Лубрикант от марихуана, бихте ли се сдобили с един?

Мнениеот Frac » 18 Апр 2018, 17:33

Това да не е новия хит :) Всъщност би ми било интересно, стига да не е с бомбастична цена.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта