Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Jay-Jay » 31 Юли 2017, 20:34

Ами от личен опит да споделя, че за мен секса е много по-приятен след обрязването.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот kauda » 01 Авг 2017, 09:11

Jay-Jay написа:Ами от личен опит да споделя, че за мен секса е много по-приятен след обрязването.

ти като възрастенли го направи и защо го реши? или имаше някакви мед. причини да постъпиш така? Много ми е странно как някой голям мъж ще реши, че иска да бъде обрязан.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Jay-Jay » 01 Авг 2017, 19:59

Да, като възрастен го направих, нямаше никакви медицински причини, просто предположих, че ще ми е поприятно когато всичко е изпънато и стегнато и се оказах абсолютно прав.
Много по-добре ми е, не споменявам клишетата за това колко е по-хигиенично и здравословно, просто самото усещане е по-приятно.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот miron » 02 Авг 2017, 09:25

Jay-Jay написа:Да, като възрастен го направих, нямаше никакви медицински причини, просто предположих, че ще ми е поприятно когато всичко е изпънато и стегнато и се оказах абсолютно прав.
Много по-добре ми е, не споменявам клишетата за това колко е по-хигиенично и здравословно, просто самото усещане е по-приятно.

Лошо няма щом си го решил, аз не бих, усещам достатъчно кеф от секса, не се чувствам неопънат и странно. Ама след като ти е готино, всичко ще ти е наред лошо няма. Обаче все пак си мисля, че малко мъже биха се навили. Колко време продължи дискомфорта след цялата операция?
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Jay-Jay » 02 Авг 2017, 19:22

Около 2 седмици, докато паднат конците, не беше болка за умиране.
Като си зарастне всичко и спре да опъва.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2017, 10:13

Jay-Jay написа:Около 2 седмици, докато паднат конците, не беше болка за умиране.
Като си зарастне всичко и спре да опъва.

как ти дойде решението до главата? В смисъл, как узряза такава идея на голяма възраст, свикнали сме обрязването да е само при децата т.е. да се случва още при съвсем малки. Голям човек, как се реши?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Jay-Jay » 03 Авг 2017, 16:19

Ами... като цяло в този период имах доста бурен сексуален живот и просто осъзнавах, че нещо не е както трябва и че може да бъде подобрено. Преди това имах пре достатъчно кожа, която по време на ерекция не се отдръпваше сама и не искаше да седи много много назад и стимулацията ми се струваше крайно недостатъчна. Усещах го подобно на "да пишеш с зимни ръкавици" (не мога да намеря подходящо сравнение).
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2017, 09:21

При теб е било належащо. :) моят мъж няма толкова излишна кожа, когато с е възбуди всичко се отдръпва и няма нищо излишно, явно при теб е била повече кожата. Добре е, че си намерил начин да се справиш и дори не тее дострашало да го направиш. :smile:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Jay-Jay » 04 Авг 2017, 11:40

Ами... чак наложително, не ми беше голям проблем, просто реших, че може да се направи подобрение, но каъо цяло не е страшно, шевовете опъват само 2 седмици, а с чувстивтелността нямах проблем, тей като доста време преди това си държах главичката постоянно оголена от една страна да видя какво е, от друга страна да свикне. Определено резултата е 100% положителен.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:44

Чела съм, че се губела чувствителността, заради постоянното търкане в бельото. Но може би е само мит. :)
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта