Парче суши = четири филии хляб

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот Fancy » 23 Дек 2016, 16:21

Ако съм на вечеря и има много неща за ядене + суши, цяла вечер бих яла второто :grin: . И хич не ме интересува на колко се равнява.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот Lisica » 29 Дек 2016, 12:11

Fancy написа:Ако съм на вечеря и има много неща за ядене + суши, цяла вечер бих яла второто :grin: . И хич не ме интересува на колко се равнява.

Абсолютно и аз много го обичам! Aако беше толкова зле на калории, японците и китайците щяха да са супер тлъсти, а при тях почти ням затллъстяване!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот zheleva212 » 29 Дек 2016, 16:32

Как го ядете това нещо :mrgreen: ? Мирише, сурова риба и какво ли още не. Четирите филийки по ми харесват :lol: .
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот Krum » 03 Яну 2017, 11:48

zheleva212 написа:Как го ядете това нещо :mrgreen: ? Мирише, сурова риба и какво ли още не. Четирите филийки по ми харесват :lol: .

В България май суши със сурова риба никой не прави, повече залагаме на пушената сьомга. Ама да ти кажа и класическото суши не е за подценяване, много вкусно и разнообразна храна!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот Petq.pet » 10 Яну 2017, 11:11

Krum написа:
zheleva212 написа:Как го ядете това нещо :mrgreen: ? Мирише, сурова риба и какво ли още не. Четирите филийки по ми харесват :lol: .

В България май суши със сурова риба никой не прави, повече залагаме на пушената сьомга. Ама да ти кажа и класическото суши не е за подценяване, много вкусно и разнообразна храна!


И да правят ще е на много малко места, най-вече специализирани ресторанти. Иначе масово сушито е подобрено за нашия вкус :smile: .
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Парче суши = четири филии хляб

Мнениеот Rali_hr » 16 Авг 2018, 09:16

Нормално, като всяко нещо трябва да се пригоди за района, в окйто се яде. Тук не сме почитатели на суровата храна, дори и на алангле - пържолите, затова и рибата ни е пушена. Сякаш това е далеч по-добре.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта