Склонни ли сте да си купувате...музика?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Lollipop » 08 Май 2015, 08:01

RokliOnline написа:Разбира се, че бих си купила музика. Така показваш уважение към любимия изпълнител и му помагаш да се развива.
Права си, но в наши дни никой не купува музика, в повечето случаи си сваляме нелегално.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Локумът » 08 Май 2015, 15:17

Абе няма лошо, но по-добре да се стимулират на концерти, отколкото с музика ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Kaya » 14 Яну 2017, 10:17

Аз също не съм купувала музика от години, но у нас имам поне 50 диска. Преди време, когато нямаше как да сваляш от интернет, бях голяма маниачка, преди 20 години съм купувала дискове дори на черно, за да спестя някой лев, сега не го правя, дори не свалям, просто си пускам това, което искам в ютуб.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот S_Milenska » 14 Яну 2017, 11:46

Kaya написа:Аз също не съм купувала музика от години, но у нас имам поне 50 диска. Преди време, когато нямаше как да сваляш от интернет, бях голяма маниачка, преди 20 години съм купувала дискове дори на черно, за да спестя някой лев, сега не го правя, дори не свалям, просто си пускам това, което искам в ютуб.

:+1: и аз така, сега е удобство и улеснение да се пуска всичко и да имаш лесен достъп до него, без излишно да плащаш, катко беше преди. Не бих си купила музика, освен ако не е на група, която много харесвам.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот ivoblinc » 16 Яну 2017, 13:21

От години не съм купувал и аз, но сега слушам и по-малко като че ли музика. Ако искам да слушам, вкъщи си пускам някой музикален канал или радио. Рядко се сещам за нещо специално.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Pipilota » 13 Юни 2018, 09:32

Ми на фона, че мога да си сваля всичко с добро качество, не си купувам, наистина. Ако не се издържат музикалните звезди от участия, направо не ги виждам с тоя интернет.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Mon_ton » 06 Юли 2018, 16:15

Изключително рядко, само ако имам възможност да взема автограф, благодарение на купуването на даден диск, иначе не купувам.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron