Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2017, 11:30

Не знам как бих реагирала, това е деликатен въпрос, аз и с жена не бих пробвала. Подкрепям, че тези неща трябва да се правят преди създаването на семейство. Иначе е шокиращо за другия в двойката "Здрасти скъпа, искам да правя секс с колегата ми Иван"... Чакай бе!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Elica » 16 Юни 2017, 09:21

Разбира се, че е деликатно, но не е и нещо, което аз мога да нарека нормално. Даже не мога да кажа, че има и правилно време, когато да се правят такива експерименти, може да съм консервативна, но не съм почитателка на еднополовите забавления. Физически сме устроени така, че взаимно да си даваме удоволствия, а не с хора от нашия пол да го правим
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот qwerryyy » 16 Юни 2017, 11:02

На мен ми е странно, как може да си станал на 40 години и да имаш вече семейство, да си си изградил навиците и да не знаеш още какво ти харесва. И тръгваш на стари години да правиш секс с хората от същия пол. Идеята да го споделиш с партньорът си пък ми се струва още по-абсурдна от самия еднополов секс..
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот asdddwww » 05 Юли 2017, 10:57

Бе странно е, и защо трябва да го споделя с нас, за да им дадем разрешение ли? Обикновено мъжете си го представяме много готино, но само ако и ние сме участници, а в тоя случай ние май там нямаме място.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Ваня Стойчева » 31 Авг 2017, 14:46

Тези експерименти трябва да се правят на младини, не на стари години да тръгне да изпробва сексуалния си живот. В края на краищата трябва да има разнообразие, но и да има време, когато да се прави. Никой не би се зарадвал, ако половинката му поиска да прави секс с няой друг, след 20 годин брак.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Pipilota » 16 Сеп 2017, 10:08

това не го разбирам, станеш на възраст, та тръгнеш да търсиш нови усещания. Преди човек да се размножи, трябва да знае какво харесва, дали харесва мъже или жени, дали иска нетрадиционен извратен секс или не. С други думи, да се е проверил вече
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот vanusha » 17 Сеп 2017, 08:06

След като е нещо, което аз не бих направила, не бих приела и обратното. Изинявам се, но какво е това секс с човек от същия пол! Аз не бих могла д аизпитам възбуда от друга жена.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Lollipop » 17 Сеп 2017, 10:00

те като минат една възраст хората се побъркват, сериозно. Но май най-вече мъжете. Явно са големи експериментатори в секса, след като са тръгнали да си търсят и другото! Но нека не се лъжем, доста от нещата могат да получат и с подходящо дилдо... и да си останат вкъщи.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Сеп 2017, 12:55

Ако мъжът ми поиска да прави секс с друг мъж направо ще ми призлее. Айде да поиска с друга жена повече ще го преживея. :lol: Но изненадата да прави секс с мъж ще ми дойде като гръм от ясно небе. Мисля, че той не би се зарадвал и ако аз реша да се прегръщам с жени.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Любимият/мата иска секс с човек от същия пол. Нещо против?

Мнениеот Lisica » 05 Апр 2018, 15:44

Pipilota написа:това не го разбирам, станеш на възраст, та тръгнеш да търсиш нови усещания. Преди човек да се размножи, трябва да знае какво харесва, дали харесва мъже или жени, дали иска нетрадиционен извратен секс или не. С други думи, да се е проверил вече

Може би защото си даваш сметка, че скоро няма да имаш възможност изобщо дамислиш за секс, камо ли толкова разнообразен. Но при мъжете винаги темата е много деликатна.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron