Безплодието – сериозна здравна грижа

Re: Безплодието – сериозна здравна грижа

Мнениеот Камелия » 18 Окт 2012, 11:52

От скоро във Великобритания майките, които се подлагат на ин витро оплождане със сперма от донор ще имат възможност да избират генетичен материал от мъже като рок звезди, популярни атлети и т.н като цената на услугата е само 15 000 паунда. Разбира се самоличността ще се пази в тайна, а самите бащи ще подписват документи, чрез които се отказват от правата си на родители на бъдещото дете.
Супер, а? Ами къде е гаранцията, че бъдещото бебе с баща рокаджия няма да стане бандит?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Безплодието – сериозна здравна грижа

Мнениеот Светла Христова » 29 Ное 2012, 17:12

Искрено съчувствам на момичетата, които не могат по нормалния начин да забременеят за това искам да споделя какво прочетох днес. Дано информацията да ви бъде полезна и да потърсите повече подробности по сайтовете. А ако пък някой знае нещо повече по въпроса нека да сподели.
В момента се тества нов метод на зачеване ин витро, използва се нов препарат за стимулация на хормоните, които представлява пречистена молекула от гризач или по-точно златен хамстер. Въпросния препарат се инжектира еднократно и действа 7 дни, като спестява много болезнената и дълга манипулация за жените подложили се на ин витро оплождане. По стария начин се налага да се бият инжекции от 7-11 дена в корема на бъдещата майка, а с този революционен метод това е излишно.
Светла Христова
 
Мнения: 23
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 15:05

Re: Безплодието – сериозна здравна грижа

Мнениеот BetyushDevico » 03 Юни 2020, 12:05

Здравейте
Аз и мъжът ми имаме този проблем.
Той се изследва и му казаха,че спермата му е мъртва.и сега аз се надявам вие да ми помогнете.какво можем да направим в този случай.моля за съвети,идеи.благодаря.щте чакам за отговори или идеи от ваша страна.
BetyushDevico
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юни 2020, 11:54

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта