Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Апр 2016, 11:25

irka написа:Като те бодне без да има сериозна причина, внася тръпка :grin: , разбираш, че половинката ти не е даденост и ако не се държиш добре с нея и не я обгрижваш, може да останеш без нея :grin: .

Това обгрижване на половинката толкова да ме мори.. :) но няма начин, трябва да се прави, ако искаме да си я запазим. Но мисля, че жените полагат по-голямо старание в опазването на връзката, докато мъжете просто стоят безучастно.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот iwoni » 05 Апр 2016, 13:18

Ваня Стойчева написа:
irka написа:Като те бодне без да има сериозна причина, внася тръпка :grin: , разбираш, че половинката ти не е даденост и ако не се държиш добре с нея и не я обгрижваш, може да останеш без нея :grin: .

Това обгрижване на половинката толкова да ме мори.. :) но няма начин, трябва да се прави, ако искаме да си я запазим. Но мисля, че жените полагат по-голямо старание в опазването на връзката, докато мъжете просто стоят безучастно.


Тези, които стоят безучастно, сигурно не знаят или не умеят да се разкриват пред човека до себе си. Най-лошият вариант е да са се пуснали по течението или да не им пука. Други може би чакат подходящото подбутване :grin: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Krum » 04 Май 2017, 11:37

В наистина малки количества, може и да е много полезна ревността, колкото да знаеш, че на другия наистина му пука. Крайностите са лоши, да ревнуваш от всяко нещо и да забраняваш излишно.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот kikimoraa » 06 Май 2017, 13:17

Разбира се, че искаме да ни ревнуват! :mrgreen: Хубаво е да усещаме, че сме желани и нашата половинка все още се притеснява, че може да ни изгуби. Много двойки с годините така се приемат за даденост, че никой не мисли за другия!
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Май 2017, 12:07

Малко ревност хич не пречи,дава си наистина усещане, че се случва нешо интересно, че другия все още те желае и се притеснява, защото може да те изгуби. Рядко обаче са такива мъжете след 2-рата година, а и жените по-малко внимание обръщамена половинката си, като мине време.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Malina » 07 Май 2017, 13:18

Малко ревност на никой не пречи :)))
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Локумът » 09 Май 2017, 10:00

Не ми е ясно, защо това, че другия показва, че мнооого мнооого държи на теб, като те ревнува е начин да се пари връзката и да става по-интимно романтична.. :roll:
Не е ли достатъчно и още по-възбуждащо да знаеш, че другия ти има 100% доверие... :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Snejna » 26 Юни 2017, 11:54

Ревността е чувството, което показва, че ти пука за другия човек. когато обаче се превърне в цирк, който те кара да се чувстваш неудобно, значи са преминати всички граници на благоразумието, дори.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот kikimoraa » 29 Юни 2017, 15:08

Мъжете искат същото по отношение на ревността, всички хора го искаме. Да знаем, че малко поне на другия му пука да не ни загуби е точно проявлението на ревност.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот S_Milenska » 30 Юни 2017, 10:45

Какво лошо има в това да се ревнува понякога..: Няма лошо, случва се когато се случи и това е. Ама да става цирк и да се правят сцени е ужас! Моя мъж така и не се отучи от тази ревност, в началото беше сладко, но с годините ми тежи все повече. Последно ме ревнува, защото магазинера в магазина ми помогнал да си кача покупките в колата, значи ме свалял и сега иска да ходя в друг магазин да пазарувам..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта