Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2017, 13:05

S_Milenska написа:Какво лошо има в това да се ревнува понякога..: Няма лошо, случва се когато се случи и това е. Ама да става цирк и да се правят сцени е ужас! Моя мъж така и не се отучи от тази ревност, в началото беше сладко, но с годините ми тежи все повече. Последно ме ревнува, защото магазинера в магазина ми помогнал да си кача покупките в колата, значи ме свалял и сега иска да ходя в друг магазин да пазарувам..

По малко - може, храни връзката и дава едно усещане, че другия се притеснява да не те загуби и е много мило. Но да се ревнува постоянно и от всяко едно нещо е много затормозяващо и изнервящо и за двамата.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2017, 12:44

Малко ревност, която да погали самочувствието и да се покаже, че другия те желае и се притеснява от загубата ти е хубава и наиситна романтична. Но скандали, постоянни подмятания, сърдене и подобни драми са повече от дразнещи!Но има и такива хора, разбират се и се обичат, държат на връзката си, но до време. В един момент, мисля, че на всеки му писва.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да ревнуваме ли или не? Какво искат те? Това е въпросът!

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2018, 11:28

Хората казват, че малко ревност била здравословна. Зависи колко е малко, обаче. :mrgreen: Имах една приятелка, която ме ревнуваше от всяко пиукане на месънджъра ми. На един рожден ден ми вдигна скандал, че съм написала на едно момиче "мерси сладур" заради пожеланието. А момичето го познавам от 26 години, бяхме в един клас и после излизахме приятелски с други хора в една компания... :banghead: Това беше края на връзката ни... :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron