Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Авг 2015, 12:04

miron написа:Това е по-добрият начин, казваш нещо уж на майтап и го караш въпросния индивид да се сети, че му вони дъха на пепелник с люти чушки, пък от там нататък той дали ще поддаде и ще се промени си е негова работа.

Да, така е. Самозалъгвате се там и така стават работите!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот Lisica » 05 Авг 2015, 12:46

Не ми харесва на мен пък някой да се шегува с някой проблем или нещо важно. Има си начини да се каже всичко тактично без да има засегнати.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот Mamacita » 05 Авг 2015, 13:56

И аз мразя такива бъзици, ако са на място - ок, ама такива за щяло и не щяло, като натрапване за проблемите ти - тъпо е, предпочитам всичко да се изяснява в прав текст, но хората ги е страх от отхвърляне, затова и много рядко се случва :|
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот Lisica » 06 Авг 2015, 11:36

Mamacita написа:И аз мразя такива бъзици, ако са на място - ок, ама такива за щяло и не щяло, като натрапване за проблемите ти - тъпо е, предпочитам всичко да се изяснява в прав текст, но хората ги е страх от отхвърляне, затова и много рядко се случва :|

точно, всякакви подмятания са гадни, не ми харесват!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот Mon_ton » 06 Авг 2015, 11:49

и аз не обичам особено когато шегата се превърне в явна нападка и се повтори едно и също 10 пъти! Е не знам тогава кое е по-мекото, да се изясни в прав текст или да станеш обект за подигравки?!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот BeenieGal » 06 Авг 2015, 17:01

Mon_ton написа:и аз не обичам особено когато шегата се превърне в явна нападка и се повтори едно и също 10 пъти! Е не знам тогава кое е по-мекото, да се изясни в прав текст или да станеш обект за подигравки?!

За да не се стига до там да ставаш обект на подигравки, то според мен трябва да се говори направо и след това ако се е получило нещо наистина забавно, то да се посмеете, пък било то и на твой гръб!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот Kaya » 07 Авг 2015, 14:14

На чужд гръб и 100 тояги са малко! Аз не бих се смяла за нещо в компанията на други хора, особено за нечия грешка дори и да е изяснена вече.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот dejavu » 07 Авг 2015, 14:27

Kaya написа:На чужд гръб и 100 тояги са малко! Аз не бих се смяла за нещо в компанията на други хора, особено за нечия грешка дори и да е изяснена вече.

Разбира се, иначе е изключително грубо, освен ако самият смях на хората не е достатъчно заразителен :lol: :lol: тогава, ти не можеш да ме спреш да се смея цяла нощ :lol: (денс) :lol:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Добре, че е шегата, че да си кажем истината!

Мнениеот miron » 27 Май 2016, 14:33

dejavu написа:
Kaya написа:На чужд гръб и 100 тояги са малко! Аз не бих се смяла за нещо в компанията на други хора, особено за нечия грешка дори и да е изяснена вече.

Разбира се, иначе е изключително грубо, освен ако самият смях на хората не е достатъчно заразителен :lol: :lol: тогава, ти не можеш да ме спреш да се смея цяла нощ :lol: (денс) :lol:

Бе то когато си го просят направо, спиране няма. :) Но ако натякавш е кофтии.. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта