Как се храните? Какви неща ядете?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот CmaHuCJlaB » 29 Апр 2011, 12:49

Какъв режим на хранене сте си избрали в това наше забързано ежедневие? Някой въобще успява ли да се храни здравословно? И нека сподели тайната си, ако има.

Благодаря Ви! :)
CmaHuCJlaB
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2011, 12:42

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот southern_sun » 29 Апр 2011, 13:05

Аз лично се стремя да ям домашно приготвена храна, избягвам полуфабрикатите и сандвичи. Редувам ориз, картофи и месо, но това не значи, че съм много стриктна в тази диета :lol:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот HealthyBoy » 29 Апр 2011, 19:38

Най-добре домашно готвено, ако има кой да ти го сготви обаче, но като цяло трябва да се ядат повече плодове, особено цитрусови зимата, а отнсно начина на хранене - най-добре по 4,5 пъти на ден с трите оснвони разбира се, но не да се преяжда, а толкова колкото му трябва на организма.
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот southern_sun » 30 Апр 2011, 21:22

HealthyBoy написа:Най-добре домашно готвено, ако има кой да ти го сготви обаче, но като цяло трябва да се ядат повече плодове, особено цитрусови зимата, а отнсно начина на хранене - най-добре по 4,5 пъти на ден с трите оснвони разбира се, но не да се преяжда, а толкова колкото му трябва на организма.

Що се отнася до храна, естет съм на храната обичам както да консумирам качествена и вкусна храна, така и да я приготвям. Много се дразня когато поръчам в някое заведение ястие, което не е приготвено както трябва.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот HealthyBoy » 13 Май 2011, 23:21

southernsun написа:
HealthyBoy написа:Най-добре домашно готвено, ако има кой да ти го сготви обаче, но като цяло трябва да се ядат повече плодове, особено цитрусови зимата, а отнсно начина на хранене - най-добре по 4,5 пъти на ден с трите оснвони разбира се, но не да се преяжда, а толкова колкото му трябва на организма.

Що се отнася до храна, естет съм на храната обичам както да консумирам качествена и вкусна храна, така и да я приготвям. Много се дразня когато поръчам в някое заведение ястие, което не е приготвено както трябва.

Всичко го обичат това, но не винаги може да се получи, аз не съм чак толкова претенциозен.
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот southern_sun » 19 Май 2011, 11:39

Чували ли сте, че има храни, които ни правят по красиви? Днес прочетох, че Морковите и сливите ни правят неустоими, как мислите? Дали е така?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот after_all » 20 Юли 2011, 13:22

За сливите не знам, но морковите наистина помагат. Всяка сутрин пия сок от моркови, който сама си приготвям и кожата на лицето ми е страхотна.
after_all
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Юли 2011, 11:19

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот valiart » 20 Окт 2011, 23:53

Гледам да се храня разнобразно. Повече пресни плодове и зеленчуци, два пъти риба през седмицата, нооо да си призная, май без месце не сядам. Трудно ми е на постничко, остава ми онова чувство на глад...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот qproin » 21 Окт 2011, 00:41

Не ям месо и пържени храни, пия мляко, ям сирена и пълнозърнест хляб....хапвам и доста зеленчуци, плодове по-малко, че не съм голям фен
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот Krum » 25 Ное 2014, 10:53

Гледам уж, да се храня що горе добре и нормално, избягвам да ям пържено, олиото съм заменил със зехтин, гледам да си готвя у дома, рядко вземам готова храна, или поръчвам такава от ресторант.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта