БИОТЕН - красота, вдъхновена от природата

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

БИОТЕН - красота, вдъхновена от природата

Мнениеот Dior » 05 Апр 2013, 11:26

Нали съм си пристрастена на тема козметика и гледам да разнообразявам продуктите, които ползвам, искам да споделя приятните си впечатления от природните съставки, въплътени в текстури на Биотен.Козметичните им продукти са нежни и щадящи. Всъщност съм пробвала само крем за лице, но смятам да си взема и други глезотии. Козметичните продукти на марката са предназначени за различните потребности на кожата ни и акцентират едновременно върху качеството и достъпната цена. Опитвали ли сте ги? Препоръчвам ви да опитате. Ще се радвам да споделите отзивите си от други продукти на марката. Ползвали ли сте? :roll:
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: БИОТЕН - красота, вдъхновена от природата

Мнениеот djudjanka » 10 Апр 2013, 10:01

Все още не съм ползвала продуктите на Биотен, но много скоро ще поправя това. Харесала съм си доста неща - крем за лице, скраб и др. Надявам да някой да сподели повече впечатления. :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: БИОТЕН - красота, вдъхновена от природата

Мнениеот spring » 10 Апр 2013, 13:07

Ползвала съм почистващ гел на Биотен и съм много доволна. Смятам да опитам и други продукти на марката. Има ли слънцезащитни? Знаете ли? А ползвали ли сте?
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: БИОТЕН - красота, вдъхновена от природата

Мнениеот petq1425 » 28 Авг 2019, 11:01

Много съм доволна от продуктите на БИОТЕН. Хубави продукти с много добри съставки!
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта