Подходящ крем за лице

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот ivka-86 » 16 Мар 2012, 15:00

Ето това кремче е страхотно ЛУМЕНЕ АРКТИК АКВА - хидратиращ крем за лице SPF 6. Много съм доволна, защото моята кожа не търпи никакви кремове. Намажа ли се с нещо и след известно време започва да лъщи. Особено лятото е някакъв ад... Този ми подейства много добре и продължавам да си го ползвам до ден днешен :)
ivka-86
 
Мнения: 40
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:12

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот elena » 19 Мар 2012, 12:46

В момента използвам крем и лосион на Лиерак, които са с матиращ ефект, защото кожата ми е по-мазна и много неприятно лъщи. Преди не слагах никакви кремове, защото мислех, че от тях още повече се омазнява и прекалявах с употребата на лосиони. Накрая кожата на лицето ми на места направо започна да се бели. Сега нанасям крем, но вечерта и има огромна промяна. Като ми свършат ще опитам и по-евтино кремче, защото нямам възможност всеки път да си купувам продуктите от тази серия, колкото и да ми харесват :roll: Ако някой е използвал и има отзиви, ще съм благодарна да ги сподели :)
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот petencetovt » 19 Юли 2012, 14:14

Аз съм ползвала един лек хидратиращ крем на La Roche, както и почистващ продукт от същата серия и съм изключително доволна. Препоръчвам ги, особено за лятото са страхотни :)
petencetovt
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Юли 2012, 14:12

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот beautymaniac » 12 Ное 2012, 11:52

Аз също много харесвам продуктите на Ла Рош Позе. Първо открих крема им за ръце Липикар Ксеранд и останах повече от доволна. За лице си поръчвам от ягодка този техен овлажнител Effaclar M Daily Mattifying Moistureр който е невероятен :D Не съдържа мазнини, матира кожата, балансира порите и предпазва от лъщене :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот the princess » 20 Ное 2012, 17:24

Няма подходящ и неподходящ крем, както кожите на лицата ни са различни така и кремовете са различни, именно за това са мострите. Вземаш една мостра мажеш и пробваш, ако не ти понася не вземаш крема.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот lini_leni » 07 Окт 2013, 14:49

the princess написа:Няма подходящ и неподходящ крем, както кожите на лицата ни са различни така и кремовете са различни, именно за това са мострите. Вземаш една мостра мажеш и пробваш, ако не ти понася не вземаш крема.

Да, това е най-добрият начин и на мен много от кремовете не ми допадат, не се обривам, но или много се омазнява кожата или все едно съм се измила с вода (от леговете). Казано честно спрях да се мъча и да търся подходящ, сега докато е още топло нищо не ползвам.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот beautymaniac » 12 Дек 2013, 14:46

Лятото и аз избягвам за ползвам много козметика. Наскоро си купих ето такъв детски крем на Лавера, от който съм много доволна. Прави кожата много нежна и гладка :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот draga.mihova » 30 Дек 2015, 11:30

beautymaniac написа:Лятото и аз избягвам за ползвам много козметика. Наскоро си купих ето такъв детски крем на Лавера, от който съм много доволна. Прави кожата много нежна и гладка :)

Но за зимата детските кремове май не са много подходящи, понеже кожата ни започва да си иска своето или при мен се отразява и ЕГН-то :oops: :???:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот klara » 26 Яну 2016, 16:28

Досега не съм използвала кремове, защото не съм чувствала нужда. Но напоследък забелязвам, че кожата ми е станала доста суха на лицето. Какъв крем е по-добре да ползвам - дневен или нощен?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Подходящ крем за лице

Мнениеот petq1425 » 28 Авг 2019, 10:55

Подходящ крем за лице Bioten. Има кремове за всеки тип кожа, както и много други продукти за вашето лице.
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта