Правили ли сте секс за една вечер?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Правили ли сте секс за една вечер?

Да.
14
74%
Не.
4
21%
Бих искал/а, но не съм.
1
5%
Правил/а съм, но не искам повече.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 19

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:29

Че кой не е правил :lol: :lol: :lol: :lol: Ама че странна тема... Може а е била много актуална през 18 в например, ама след това отдавна е изгубила давност :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот svetlozara » 17 Авг 2018, 09:03

ivan.stoqnov написа:Че кой не е правил :lol: :lol: :lol: :lol: Ама че странна тема... Може а е била много актуална през 18 в например, ама след това отдавна е изгубила давност :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не знам ти в кой век си, но в моя, аз лично не съм правиал секс за една вечер.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот ivan.stoqnov » 17 Авг 2018, 09:15

svetlozara написа:
ivan.stoqnov написа:Че кой не е правил :lol: :lol: :lol: :lol: Ама че странна тема... Може а е била много актуална през 18 в например, ама след това отдавна е изгубила давност :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не знам ти в кой век си, но в моя, аз лично не съм правиал секс за една вечер.

Че коя жена ще си признае че е правила секс за една вечер... Пък уи доста задръстено ми звъчи от ваша страна. Как може да сте сигурни, че човекът с който ще си легнете пък било то и да излизате с него дълго време преди това ще ви се обади след това... :lol: :lol: :lol: Може да не остане впечатлен... Но йхайде живейте си в романтичния си филм :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот svetlozara » 17 Авг 2018, 09:21

защото винаги съм имала връзка след това и преди това, не съм правила секс с някой за добре дошъл, това ме кара да съм сигурна, че не съм била играчка за една вечер, то ако се случи еднократно, знаич си е секс за еадна вечер без обвързване, а не, ако се окаже, че гаджето ти се интересува само от секса във връзката ви.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот ivan.stoqnov » 17 Авг 2018, 09:28

svetlozara написа:защото винаги съм имала връзка след това и преди това, не съм правила секс с някой за добре дошъл, това ме кара да съм сигурна, че не съм била играчка за една вечер, то ако се случи еднократно, знаич си е секс за еадна вечер без обвързване, а не, ако се окаже, че гаджето ти се интересува само от секса във връзката ви.

че кой мъж не се интересува само от секса във връзката... Аз такъв не познавам , чак пък на някой да са му толкова интересни жените, не вярвам :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 09:33

ivan.stoqnov написа:
svetlozara написа:защото винаги съм имала връзка след това и преди това, не съм правила секс с някой за добре дошъл, това ме кара да съм сигурна, че не съм била играчка за една вечер, то ако се случи еднократно, знаич си е секс за еадна вечер без обвързване, а не, ако се окаже, че гаджето ти се интересува само от секса във връзката ви.

че кой мъж не се интересува само от секса във връзката... Аз такъв не познавам , чак пък на някой да са му толкова интересни жените, не вярвам :lol:

Ти само от това ли се интересуваш в твоята връзка? :eek: :eek: :eek:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот ivan.stoqnov » 17 Авг 2018, 09:47

Аз, ли? Абе аз съм женен мъж с две деца! За какъв секс точно говорим :lol: То преди беше туй кога бяхме млади и зелени и всичко дето лети се ядеше... Сега малко ми е странно като жените ми кажат, че вярват на мъжете безрезервно. То мъжкия мозък на друга честота работо, момичета... Ех, сега да бях и аз млад, охооо... Всеки всеки ден съжаляваме за пропуснатите възможности, а и понякога човек тръгва с момиче с мисълта да бъде с нея за една вечер, а после... тя се оказва жената до него в живота... така че всичко е относително.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот Stark » 17 Авг 2018, 13:04

Азю съм правила, нищо кой знае какво, получаваш си удоволствието и чао, не се чувствам използвана, защото съм го искала, не се чувствам и лека жена, мога сама да преценям от какво имам нужда и от какави удоволствия, така че и не виждам нещо срамно да си го признаем. Сексът не е онова, което е било преди години - тема табу, сега спокойно може да признаем, че изпитваме удоволствие от него.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот ivan.stoqnov » 20 Авг 2018, 16:54

Stark написа:Азю съм правила, нищо кой знае какво, получаваш си удоволствието и чао, не се чувствам използвана, защото съм го искала, не се чувствам и лека жена, мога сама да преценям от какво имам нужда и от какави удоволствия, така че и не виждам нещо срамно да си го признаем. Сексът не е онова, което е било преди години - тема табу, сега спокойно може да признаем, че изпитваме удоволствие от него.

:goodpost: Браво, ей туй е приказка! Тие дето се праят на много честни, хич не ми звучат достоверно, но туй си е мое мнение.
Пък и аз знам, че с*ксът не е повод за запознанства и няма нищо лошо в неговата употреба, щом ти е готино и човекът ти харесва... Може пък да научиш някоя нова поза :clappingorange:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Правили ли сте секс за една вечер?

Мнениеот Mon_ton » 21 Авг 2018, 09:32

За мен са убеждения, много жени не са готови на подобно нещо без обвързване и не мисля, че трябва да се квалифицират като, че се правят и че се правят на много честни.
Аз съм от този тип, без обвързване не мога, просто не е моето нещо, но не виждам и лошо, ако някой го прави, всеки си прави изборите и си носи последствията, разбирайте дори психически - да се чудиш "е ся с тоя може би щеше да ми хареса много!" :D
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта