Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот reni98 » 14 Апр 2011, 14:14

Пролетта-плаха,неуверено пристъпва......Наместо слънце,сняг вали.....Грипът и простудата отново се завръщат с хрема и синузити.
Събуждат се алергичните ринити-досадни всяка пролет и есен.Тези толкова банални и чести възпаления на носната лигавица, с или без алергичен компонент имат едно не толкова познато решение на по-голям кръг от аудиторията-Пиносол.Това е медикамент,представляващ синергична комбинация на три билки-ЕВКАЛИПТ,МЕНТА И БОР.Отличава се с няколко предимства:
1.Закупува се без лекарско предписание.
2.Евтин медикамент.
3.Прилага се успешно при рискови пациенти като кърмачки, бременни и деца над 6г възраст.
4.Употребява се при катарален и алергичен ринит, включително и при остър синуит.
5.Съдържа билки, което го прави почти безвреден и ненатоварващ организма, с малко странични ефекти като бронхоспазъм, предизвикан от етеричните масла.
6.Подходящ заместитител на използваните до момента лекарствени средства, към които организмът вероятно е привикнал.
7.Бързо и ефикастно отпушва носа.
Още не сте пробвали с Пиносол? Има ли аптека, близо до Вас?
reni98
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Апр 2011, 22:36

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот southern_sun » 14 Юни 2011, 13:34

Това ми звучи като реклама, не ми се сърди ама да не работиш в някоя фармацевтична компания?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот Viktor.Ivanov » 15 Юли 2014, 16:18

Тук точно билките много много няма да ви помогнат или бъркам? Страхотен ефект при мен дава парната баня над тенджера с вряща вода /махната от котлона/, над която поставям лицето си и дишам парите. Добавям морска сол и чай от липа за вкус.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот sky_100 » 13 Ное 2018, 11:24

За синузит съм чувала че хрянът много помага.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот *Пролет* » 14 Ное 2018, 11:13

Лекувала съм синузит с нагревки при физиотерапевт. С лазер и с инфрачервена лампа. Просто трябва да се прави редовно наесен. Вкъщи си правех инхалации с лайка и сода.
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот Стефи Колева » 10 Яну 2019, 12:21

Евкалиптовото масло много помага. Втривам си в челото и отстрани на носа. Много загрява и отпушва носа същевременно.
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Re: Хрема,синуит и алергичен ринит-лекувайте с билки

Мнениеот Fire storm » 01 Мар 2019, 15:20

Геломиртол ми предписаха на мен заради синузит. Билково е и даде резултат. :thumbup:
Fire storm
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:56


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта