Каква бебешка количка ползвате?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот qproin » 17 Окт 2011, 23:25

Търси на теб да ти е удобна, според твоите изисквания- да е по-лека ако е нужно, да се кара лесно...отиваш в магазина и пробваш.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот сиско » 18 Ное 2011, 00:34

и аз съм на мнение, че най-важното е количката да е удобна, нашата е някаква неизвестна марка, но ни я подариха в родилни дом, понеже на всяко 50-то бебе, което се роди в тяхната болница подаряваха количка. Оказа се много удобна и чудесен подарък за малкия късметлия, а и спестихме някой лев :D
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот qproin » 18 Ное 2011, 14:10

сиско написа:и аз съм на мнение, че най-важното е количката да е удобна, нашата е някаква неизвестна марка, но ни я подариха в родилни дом, понеже на всяко 50-то бебе, което се роди в тяхната болница подаряваха количка. Оказа се много удобна и чудесен подарък за малкия късметлия, а и спестихме някой лев :D

Аз пък бях купила всичко за бебето още месец преди да се роди противно на бг суеверия :lol: сега чувам, че някъде се правят такива подаръци- много добър жест
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот сиско » 21 Ное 2011, 21:55

да, аз също не робувам на суеверия, но за съжаление първата ми бременност завърши злополучно и затова реших да изчакам, само си бях харесала нещата и ги показах на близките ми, а те се справиха с покупките.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот valiart » 21 Ное 2011, 22:53

сиско написа:и аз съм на мнение, че най-важното е количката да е удобна, нашата е някаква неизвестна марка, но ни я подариха в родилни дом, понеже на всяко 50-то бебе, което се роди в тяхната болница подаряваха количка. Оказа се много удобна и чудесен подарък за малкия късметлия, а и спестихме някой лев :D


Супер е това! Страхотен жест, а и дано детенцето ви да си е все така късметлийче!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот radowen » 22 Ное 2011, 10:07

qproin написа:Търси на теб да ти е удобна, според твоите изисквания- да е по-лека ако е нужно, да се кара лесно...отиваш в магазина и пробваш.

Да, наистина търси на теб да ти е удобна! Сега има избор голям, но и според мен тези с четири колела са по-удобни и безопасни спрямо "триколките". Нашата беше на Cangaroo - доволна съм, а и като цена беше приемлива.
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот Marianne » 22 Ное 2011, 16:09

Винаги са ми били интересни количките за близнаци :) Каква количка е по-подходяща- от онези, при които децата остават едно зад друго...
Изображение

....или като тези, при които са като в автомобил- едно до друго.

Изображение

Аз май харесвам повече втория тип :) така и двете деца ще имат гледка, а иначе едното все ще гледа гърба на другото....
Аватар
Marianne
 
Мнения: 19
Регистриран на: 09 Авг 2011, 23:50

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот Margo » 22 Ное 2011, 16:31

Marianne написа:Винаги са ми били интересни количките за близнаци :) Каква количка е по-подходяща- от онези, при които децата остават едно зад друго...
Изображение

....или като тези, при които са като в автомобил- едно до друго.

Изображение

Аз май харесвам повече втория тип :) така и двете деца ще имат гледка, а иначе едното все ще гледа гърба на другото....

Знаеш ли преди три години ми се наложи да правя материал за едни тризнаци, идея си нямаш как изглеждаше тяхната количка. :lol: :lol: Като влак! Сега децата за на 3 годиники и са големи сладури.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот сиско » 27 Ное 2011, 22:31

valiart написа:
сиско написа:и аз съм на мнение, че най-важното е количката да е удобна, нашата е някаква неизвестна марка, но ни я подариха в родилни дом, понеже на всяко 50-то бебе, което се роди в тяхната болница подаряваха количка. Оказа се много удобна и чудесен подарък за малкия късметлия, а и спестихме някой лев :D


Супер е това! Страхотен жест, а и дано детенцето ви да си е все така късметлийче!:)

Дано, благодаря за пожеланието :)
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03


ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта