Каква бебешка количка ползвате?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот komarita » 24 Май 2011, 14:19

Здравейте,предстои ми раждане и се чудя каква бебешка количка да взема. Ще съм благодарна на съвети и мнения по въпроса!
komarita
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:35

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот bisertaskov » 24 Май 2011, 23:49

Изображение Бертони Плазма .Много удобна и лесна за ползване,има кош за новородено, летен кош и кош за кола,като коша за кола става и на рамката на количката.И цената и е добра .Също в комплекта има и чанта
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот komarita » 25 Май 2011, 19:07

Изглежда доста добре, благодаря за инфото :))
komarita
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:35

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот bisertaskov » 25 Май 2011, 23:26

komarita написа:Изглежда доста добре, благодаря за инфото :))

Определено е добре и много лесно се управлява ,лесно се слиза и качва по бордюрите , има и покривало за летния кош.
Ако търсиш поносима цена за комбинирана количка това е модела. :D :D :D
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот komarita » 27 Май 2011, 14:26

Чух мнение, че двойните колелца не са много практични. Когато се напълнят със сняг или кал, количката засядала на едно място и не можело да се помръдне. Ти какво ще кажеш? Някои препоръчват количките с 3 колела като по-маневрени, други пък тези с 4...
komarita
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:35

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот perla197811 » 29 Май 2011, 14:16

komarita написа:Чух мнение, че двойните колелца не са много практични. Когато се напълнят със сняг или кал, количката засядала на едно място и не можело да се помръдне. Ти какво ще кажеш? Някои препоръчват количките с 3 колела като по-маневрени, други пък тези с 4...

Препоръчвам четири-колесните.По-стабилни са! Детето на моя приятелка претърпя инцидент с такава триколка :?
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот bisertaskov » 30 Май 2011, 18:32

komarita написа:Чух мнение, че двойните колелца не са много практични. Когато се напълнят със сняг или кал, количката засядала на едно място и не можело да се помръдне. Ти какво ще кажеш? Някои препоръчват количките с 3 колела като по-маневрени, други пък тези с 4...
Ако има толкова кал и сняг та да се напълнят колелата на количката повярвай ми няма да сте навън :D :D :D .Задните колела когато са по големи имат предимство ако трябва да повдигнеш предните да се качваш по бордюри, предните са двойни но не сме имали проблем до сега вече 10 месеца я ползваме. Триколките определено са по нестабилни.Пазара е доста богат на модели важно е кое е удобно и с поносима цена имай предвид че това бебе няма вечно да стои в количката.Препоръчах ти Бертонито ако искаш комбинирана количка ,има вариант да си купиш зимна и после лятна плюс столчето за кола всичко по отделно излиза доста по скъпо. Често се налага да пътуваме напред назад и сгъването на количката става бързо и лесно,летния кош е изключително лек,количката е доста маневрена и лесна за управление.За мен това е универсална количка повече няма какво да кажа. :D
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот radina » 06 Юни 2011, 23:29

Аз ползвам количка на Чиполино ИзображениеПрилична цена и удобна
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие
Аватар
radina
 
Мнения: 55
Регистриран на: 18 Апр 2011, 18:04

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот southern_sun » 09 Юни 2011, 11:01

kombinirana-kolichka-za-bliznatsi.jpg
kombinirana-kolichka-za-bliznatsi.jpg (7.49 KiB) Прегледано 3784 пъти
Моето дете беше преди доста време бебенце, но ако сега ми се наложи да раждам съм си избрала количка за близнаци и тризнаци като тази:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Каква бебешка количка ползвате?

Мнениеот komarita » 08 Авг 2011, 21:40

Здравейте от мен,
отдавна не бях влизала във форума. Ние вече си имаме нов член на семейството! И естествено, почти не остава свободно време:)) Относно количките, в крайна сметка се спряхме на Chipolino Perfecta. Засега съм доволна, удобна ми е. Макар, че вече настръхнах веднъж покрай нея... Още не сме и свикнали добре и единият път не бяхме закрепили добре столчето за кола върху рамката на количката. Малчо почти се беше изсипал на земята.... :cry: Толкова много се изплашихме тогава... Но вината си беше изцяло наша. Дано да нямаме други такива инциденти!
komarita
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:35

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта