Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот Kaya » 29 Юли 2015, 06:38

Да, да стои седнало добре е също добро условие, за да може да се наслади на случващото се а и иначе за него каква почивка ще е ако е седнало в количката?!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот LEILA » 31 Юли 2015, 11:59

Мислихме сега през август да отидем, но не зависи много от нас, близнаците са си големи вече, но май ще се окаже тежко начинание и изморително за нас :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот penelopa » 04 Фев 2016, 17:01

Често виждам по плажовете бебоци и ми изглежда, че не създават проблеми - спинкат си, може да поплачат малко. Но не бих водила бебето си на плажа, ако е в хотела и на разходка из градчето, да. А аз толкова обичам плажа....
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот svetlozara » 04 Фев 2016, 18:00

penelopa написа:Често виждам по плажовете бебоци и ми изглежда, че не създават проблеми - спинкат си, може да поплачат малко. Но не бих водила бебето си на плажа, ако е в хотела и на разходка из градчето, да. А аз толкова обичам плажа....

Има доста бебешори, да, важното е смелостта на родителита да си водят децата по моретата каква е, някои са по-страхливи и предпочитат да минат няколко годинки от раждането, други са смели и ходят с беебта на море още от 2-рия им месец :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот iwoni » 05 Фев 2016, 11:53

Моята лекарка някога ми каза, че бебе под 9 месеца не трябва да се води на море!
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот Mon_ton » 05 Фев 2016, 13:53

iwoni написа:Моята лекарка някога ми каза, че бебе под 9 месеца не трябва да се води на море!

наистина ли защо? Дъщеря ми е родена края на август и съответно ще е на повече от 9м, когато отидем на море, но все пак ми е интересно, не съм чувала за такава "забрана". Обясни ли ти защо? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот klara » 10 Фев 2016, 11:15

Mon_ton написа:
iwoni написа:Моята лекарка някога ми каза, че бебе под 9 месеца не трябва да се води на море!

наистина ли защо? Дъщеря ми е родена края на август и съответно ще е на повече от 9м, когато отидем на море, но все пак ми е интересно, не съм чувала за такава "забрана". Обясни ли ти защо? :roll:


И аз така знам и заведох първото дете след като навърши годинка. Заради повечето бактерии във водата и пясъка и инфекциите се препоръчва да е поне след 6 месец, силното слънце също.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот Jully » 10 Фев 2016, 12:06

Най-малкото и на самото дете ще му е по-удобнод а е по-голямо и да може да стои седнало, иначе само ще спи в количката на плажа, което е истински парник/
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Фев 2016, 12:56

Jully написа:Най-малкото и на самото дете ще му е по-удобнод а е по-голямо и да може да стои седнало, иначе само ще спи в количката на плажа, което е истински парник/

Между другото много често виждам деца, които са в количката си на плажа, не умират ли от жега там!?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога да заведем бебето на първата му почивка?

Мнениеот Lisica » 11 Фев 2016, 17:35

Monika_Spasova написа:
Jully написа:Най-малкото и на самото дете ще му е по-удобнод а е по-голямо и да може да стои седнало, иначе само ще спи в количката на плажа, което е истински парник/

Между другото много често виждам деца, които са в количката си на плажа, не умират ли от жега там!?

Не знам, но е кошмарно.
Но искам да ви вметна само нещо, че не всяка почивка е море, на планина през пролетта с дрехи дълго ръкавче е страхотно да ходите дори и от по-рано, само че там слънцето е по-силно! :idea:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron