Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот Dior » 29 Апр 2013, 16:06

kissing.jpg
kissing.jpg (21.59 KiB) Прегледано 8552 пъти
Знаете ли, че мъжете притежават ерогенни зони, за които повечето от дамите дори не подозират? Освен познатите места на удоволствието има и други, които на пръв поглед не изглеждат толкова чувствителни и затова често биват пропускани. Като цяло, неокосмените части на тялото, се оказват учудващо ерогенни. Ако искате да разнообразите преживяванията си в леглото, може да започнете да докосвате любимия по:
Вътрешната страна на бедрото
Нежно докосване по вътрешната страна на бедрата може да се окаже по - приятно за партньора ви, отколкото сте си представяли. Галенето чрез бавни движения отдолу нагоре, може да го "раздразни” неочаквано приятно. Така развихряте въображението на половинката си и поддържате напрежението, заради близостта с най-ерогенното му място.
Задната част на врата
Всички знаят, че целувките и закачките по шията са възбуждащи. Подозирали ли сте обаче, че и задната част на врата предизвиква възбуда? Опитайте се да го изненадате там с палава целувка, когато лежи с гръб към вас… или просто го докоснете нежно с пръсти. Неочакваното докосване може да го накара да настръхне.
Клепачите
Учудващо ерогенна зона се оказват и клепачите...Докосването им е по - скоро израз на любов, привързаност и нежност. Когато обаче приложите и някои други "женски трикове” може много бързо да запалите страстта в любовната игра.
А вие обичате ли, когато го побърквате? Къде го докосвате най – често?

Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот Harmony » 05 Ное 2013, 13:33

Тези неща са много индивидуални, въобще не можем да говорим за подобно нещо - къде и как, научаваш човека с опит!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот fairy » 01 Юли 2016, 15:04

Меката част на ухото също е доста ерогенна зона :wink: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот Lisica » 01 Юли 2016, 15:34

Нали знаете къде е любимото място на мъжа, какво се правите.. :) и там обичат да ги целуват. хахаха
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот Harmony » 01 Юли 2016, 16:05

Lisica написа:Нали знаете къде е любимото място на мъжа, какво се правите.. :) и там обичат да ги целуват. хахаха


То там изобщо не се споменава, защото си е ясно и е право в целта :lol: . Но за закачка и за създаване на нетърпение другите зони са от голямо значение. И зърната на мъжете са много чувствителни, не само нашите :wink: .
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот kauda » 01 Юли 2016, 16:55

Harmony написа:
Lisica написа:Нали знаете къде е любимото място на мъжа, какво се правите.. :) и там обичат да ги целуват. хахаха


То там изобщо не се споменава, защото си е ясно и е право в целта :lol: . Но за закачка и за създаване на нетърпение другите зони са от голямо значение. И зърната на мъжете са много чувствителни, не само нашите :wink: .

хахаха :) не нзам, но за мен лично е да опипвам и стимуливам гърдите на мъжете, някак си неестествено! :eek:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот balsam » 04 Юли 2016, 14:02

kauda написа:
Harmony написа:
Lisica написа:Нали знаете къде е любимото място на мъжа, какво се правите.. :) и там обичат да ги целуват. хахаха


То там изобщо не се споменава, защото си е ясно и е право в целта :lol: . Но за закачка и за създаване на нетърпение другите зони са от голямо значение. И зърната на мъжете са много чувствителни, не само нашите :wink: .

хахаха :) не нзам, но за мен лично е да опипвам и стимуливам гърдите на мъжете, някак си неестествено! :eek:


Защо? Не става въпрос да им ги мачкаме както те често правят :mrgreen: , а просто леко хапане или галене :wink: . Да им покажем как трябва :lol: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот Pipilota » 04 Юли 2016, 14:15

kauda написа:
Harmony написа:
Lisica написа:Нали знаете къде е любимото място на мъжа, какво се правите.. :) и там обичат да ги целуват. хахаха


То там изобщо не се споменава, защото си е ясно и е право в целта :lol: . Но за закачка и за създаване на нетърпение другите зони са от голямо значение. И зърната на мъжете са много чувствителни, не само нашите :wink: .

хахаха :) не нзам, но за мен лично е да опипвам и стимуливам гърдите на мъжете, някак си неестествено! :eek:

И аз не обичам, все се сещам за онази дилема на Иван и Андрей "За какво са им на мъжете зърна?" :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот kauda » 04 Фев 2017, 09:17

Pipilota написа:
kauda написа:хахаха :) не нзам, но за мен лично е да опипвам и стимуливам гърдите на мъжете, някак си неестествено! :eek:

И аз не обичам, все се сещам за онази дилема на Иван и Андрей "За какво са им на мъжете зърна?" :lol:

Да, като цяло не мисля, че това е нещо,с което трябва да се заигравам, не ми харесва и ми е някакви си странно иииии блякз :D
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Къде да го докоснете, за да го побъркате?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Фев 2017, 10:13

Значи не съм единствена, идеята как стимулирам гърдите на мъжа ми е WTF! :D сигурно има привърженички на идеята, но аз не съм от тях, забелязала съм, че моя си има любимо място, което е ухото, явно ме бива в целуването на уши. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта