Къде ще летувате това лято??

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Къде ще летувате това лято?

Анкетата свършва на 19 Сеп 2011, 10:48

В България, на морето.
5
63%
В България, на планина.
1
13%
Някъде около града в който живея.
0
Няма гласували
В чужбина.
0
Няма гласували
В чужбина и в България.
2
25%
Нямам възможност да си позволя лятна почивка.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 8

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот MerryPop » 06 Юли 2015, 17:30

silver933 написа:Тази година сме на планина, решил съм в Шипково на хотел с басейн, не съм избрал още кой, имаме няколко препоръки от приятели. Няма мизеерна морска вода, няма раци, медузи и т.н. спокойствие и чистота. Така ще е тази година а ако ни хареса и занапред ще спазваме тоя принцип :)

Никога не съм ходила на планина за по-дълго, но е добра идея, наистина сякаш на море е 100 пъти по-опасно :idea:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Юли 2015, 10:03

И аз клоня към планински курорт. Също се чудя там около Троянския балкан, но може и другаде да отидем, наши приятели миналата година бяха някъде в Родопите близо до Кърджали и останаха супер доволни, та може и там да отидем, но определено не ми се ходи на море. А разбира се, винаги го има риска и никъде да отидем. :mrgreen: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот silver933 » 09 Юли 2015, 10:53

MerryPop написа:
silver933 написа:Тази година сме на планина, решил съм в Шипково на хотел с басейн, не съм избрал още кой, имаме няколко препоръки от приятели. Няма мизеерна морска вода, няма раци, медузи и т.н. спокойствие и чистота. Така ще е тази година а ако ни хареса и занапред ще спазваме тоя принцип :)

Никога не съм ходила на планина за по-дълго, но е добра идея, наистина сякаш на море е 100 пъти по-опасно :idea:

И аз съм на това мнение, но не съм почивал още на този принцип та не мога да кажа със сигурност. Избрал съм Планински рай в Шипково, някой дали е ходил, изглежда добре и не е скъпо 55лв на вечер.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот magda » 09 Юли 2015, 12:13

И това лято мисля, да съм на бунгалца, хубавото е, че приятелите ми се организират, докато аз никога не зная какво правя и в крайна сметка пак си ходя с тях :mrgreen: :mrgreen:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Юли 2015, 16:23

magda написа:И това лято мисля, да съм на бунгалца, хубавото е, че приятелите ми се организират, докато аз никога не зная какво правя и в крайна сметка пак си ходя с тях :mrgreen: :mrgreen:

Мда, винаги има такива като тебе, които чакат на готово и са с претенции обикновено. хаха
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Jully » 09 Юли 2015, 17:11

Ще отидем най-вероятно на море, вече започнахме да се чудим къде, сякаш за Крайморие чувам доста добри неща.. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Lollipop » 10 Юли 2015, 09:29

Jully написа:Ще отидем най-вероятно на море, вече започнахме да се чудим къде, сякаш за Крайморие чувам доста добри неща.. :)

Бунгалата не са лоши, но ако можете наемете си вила, 60лв. на вечер е и е много хубаво. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Kaya » 10 Юли 2015, 10:20

Тази година не мога да реша какво ще правим, на море ли да ходим, да не ходим ли, не знам. Сякаш не ми се ходи пак на морето., много е мръсно и мизерно. :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот simeonova » 20 Юли 2015, 15:48

M.Tasheva написа:
simeonova написа:Ние със съпруга ми вече две лета подред почиваме в Турция лятото. Това ще ни е третото лято там. Едното лято бяхме в Кушадасъ, едното в Мармарис, а това лято ще сме в Бодрум. Ще пътуваме с ТА Караджъ турс по една от автобусните им програми включваща 5 нощувки в 4* хотел ол инклузив. На българското черноморие поне според мен отдавна не става за почивка. Планинските ни градчета са къде къде по-привлекателни, но за морска почивка предпочитаме нещо извън България.

Това е доста добро предложение, но сякаш Гърция ни е по-близо, някакви отзиви за различни местенца там? :roll:


Ами защо не разгледаш предложенията на Караджъ турс за Гърция в сайта им, имат доста оферти. Ние и друг път сме пътували с тях, но не и до Гърция, затова не мога да ти предложа нищо конкретно за там. Успех. 8-) 8-) 8-)
simeonova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Май 2015, 11:18

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Krum » 20 Юли 2015, 16:20

Не е ли скъпо уводолствие?
Все пак в България може да се почива и в стаи за гости, докато в чужбина трябват винаги хотели. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта