Къде ще летувате това лято??

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Къде ще летувате това лято?

Анкетата свършва на 19 Сеп 2011, 10:48

В България, на морето.
5
63%
В България, на планина.
1
13%
Някъде около града в който живея.
0
Няма гласували
В чужбина.
0
Няма гласували
В чужбина и в България.
2
25%
Нямам възможност да си позволя лятна почивка.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 8

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот simeonova » 21 Юли 2015, 11:56

Аз лично не мисля, че да почиваш в чужбина (Турция, Гърция) е по-скъпо удоволствие отколкото в България. В близките ни съседки има хотели от различен клас на различни цени, като могат са се намерят 3* и 4* хотели на много достъпни цени от порядъка на 40-60 лв. на вечер. Е разбира се има и скъпи такива, но всичко е въпрос на личен избор, предпочитания, изисквания и т.н. Иначе мнението ми за почивка в България не се е променило. Морските курорти не стават, но за сметка на това все по-добре се развива селския туризъм по планинските селца, което е много добре според мен. Варианти за почивки много, всичко е въпрос на усещане, време, възможност и предпочетание както казах вече.

Хубаво и слънчево лято на всички от мен! 8-)
simeonova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Май 2015, 11:18

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Kremiliya » 21 Юли 2015, 12:02

Според възможностите енай-вече почивката. Случвало се е да не мога да отделя много пари за почивка и да бъдем в стаи. Тогава давахме по 20лв. за двамата, а детето безплатно. Не може да се сравни с 50лв на вечер на човек. Но определено почивката е със светлинни години разлика.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Jully » 21 Юли 2015, 16:57

за мен е скъпо в чужбина, може би някой ден ще имам финансовата възможност ад отида на почивка, струваща ми към 200лв за вечер, но все още не е дошло това време. Избрали сме си къща където ще заемем целия етаж с наши приятели, мисля, че ще е супер! :) Хвърлили сме око на Равда, чувам че е стнаало много хубаво градче за почивка :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Kremiliya » 05 Авг 2015, 12:28

Jully написа:за мен е скъпо в чужбина, може би някой ден ще имам финансовата възможност ад отида на почивка, струваща ми към 200лв за вечер, но все още не е дошло това време. Избрали сме си къща където ще заемем целия етаж с наши приятели, мисля, че ще е супер! :) Хвърлили сме око на Равда, чувам че е стнаало много хубаво градче за почивка :)

Има много хора в Равда и не ви я препоръчвам, ако искате спокойна почивка по-добре в Черноморец или Приморско.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Pipilota » 14 Авг 2015, 11:25

Заминаваме на море в неделя и много се вълнувам, получи се доста изненадващо и се надявам да уцелим хубаво време, решихме да ходим в Царево, дано да бъде хубаво там, ходила съм като дете и се надявам да не се разочаровам. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот renetka » 14 Авг 2015, 11:59

на гръцко през септември.:))) нямам търпение.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Snejna » 14 Авг 2015, 12:52

Бо ли обяснила как организираш почивка извън България?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот S_Milenska » 14 Авг 2015, 14:06

Snejna написа:Бо ли обяснила как организираш почивка извън България?

Такива почиввки се правят най-лесно с туроператор или си търси в Грабо има много добри оферти.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот fawla » 14 Авг 2015, 14:53

simeonova написа:Аз лично не мисля, че да почиваш в чужбина (Турция, Гърция) е по-скъпо удоволствие отколкото в България. В близките ни съседки има хотели от различен клас на различни цени, като могат са се намерят 3* и 4* хотели на много достъпни цени от порядъка на 40-60 лв. на вечер. Е разбира се има и скъпи такива, но всичко е въпрос на личен избор, предпочитания, изисквания и т.н. Иначе мнението ми за почивка в България не се е променило. Морските курорти не стават, но за сметка на това все по-добре се развива селския туризъм по планинските селца, което е много добре според мен. Варианти за почивки много, всичко е въпрос на усещане, време, възможност и предпочетание както казах вече.

Хубаво и слънчево лято на всички от мен! 8-)

Виж, 40-60лв. на човек за вечер е доста скъпо, не знам кое ти е евтиното, може би ако си сама, да, но за цяло семейство не ми се вижда как по 200лв на вечер ще е добре!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Къде ще летувате това лято??

Мнениеот Jully » 14 Авг 2015, 15:04

Зависи от джоба на всеки, ние ще сме в България, още не сме ходили на почивка, може би следващата седмица ще заминем, чакаме да видим мъжът ми дали ще се освободи от работа.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта