Бочко - нежна грижа към най-малките

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Бочко - нежна грижа към най-малките

Мнениеот Rali_hr » 13 Юли 2015, 13:53

S_Milenska написа:Аз също съм почитател, а за летния сезон съм много доволна от слънцезащитното мляко, много добре предпазва кожата, никога не сме имали проблеми. А за цената си мога да кажа, че е най-добрия избор. Хубавото е, че не оставя следи по дрехите :)

И аз го харесвам слънцезащитния крем и толкова приятно мирише, аз също го използвам, пък новата опаковка е супер весела. :mrgreen:
От другите продукти съм доволна от крема против подсичане, а течната пудра беше супер, но разбрах, че я спрели от производство :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бочко - нежна грижа към най-малките

Мнениеот Anka » 13 Юли 2015, 15:42

И ние използваме слънцезащитното мляко, но от комбинациите на душгел и шампоан забелязах, че малкия много го сърби после главата. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бочко - нежна грижа към най-малките

Мнениеот Bambaa » 13 Юли 2015, 16:07

Anka написа:И ние използваме слънцезащитното мляко, но от комбинациите на душгел и шампоан забелязах, че малкия много го сърби после главата. :)

Ние си взехме скоро едно мляко за след слънце, много е готино, има освежаващ ефект след това, става ти хладничко и адски добре попива, така че препоръчвам!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бочко - нежна грижа към най-малките

Мнениеот IvanovA_Stef » 29 Окт 2018, 15:09

Аз не мога да се доверя на българска козметика, особено пък за дете. Може и да греша, но с годините загубих вяра в повечето български продукти. Затова и Бочко не купувам, а залагам на медицинска козметика. Гадното е че тя пък е в пъти по-скъпа :mad:
Знам ли, може и да се престраша да взема нещо на Бочко някой път.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта