Практични и креативни идеи за малката баня

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот skyfly » 10 Юни 2017, 09:52

Харесват ми много тези паравани, изглеждат страхотно, когато правя ремонт на банята задължително ще сложа, хем да пази да не с емокри навсякъде.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот chiZzY_biZzY » 29 Юни 2017, 09:08

То много зависи къде и как ще се разположени. Аз предпочитам шкафчетата за баня да са сложени на стената, самата мивка да няма шкафче, защото постоянното мокрене не мисля, че е добре. Освен, ако няма душкабина или друг вид затваряне на душа да не пръска и да не мокри цялата баня. Тъй като при мен няма такава възможност, затова шкафчетата са на високо, за да се мокрят минимално. :)
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот Stark » 29 Юни 2017, 10:59

Ей такъв параван може да реши проблема. А и за малка баня е достъпно, защото не е като душ кабината да заема много място, това се монтира според наличните размери:
sb_1.jpg
sb_1.jpg (28.34 KiB) Прегледано 453 пъти
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот preslavaslavova » 17 Юли 2017, 18:53

Не е задължително да е на стената. Аз си взех такава чешма http://www.home-max.bg/pvc-mebel-za-ban ... -ogledalo/ . Отдолу шкафчето е водоустойчиво, а вратичката е стъклена и доколкото разбрах няма проблем да се мокри постоянно, но това ще покаже времето. Аз също имам шкаф на стената, но не мога да държа препаратите за чистене заедно с четките за зъби и шампоаните. Така ми е доста по-подредено, но всеки си има мнение :smile: :smile:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот fawla » 18 Юли 2017, 10:35

:roll: Каква е разликата да се сложи душкабина или параван, душкабината не е липо-лесна за монтиранае, отколкото паравана? И друго, което ми идва на ум е, че когато има нещо такова, то банята става суха, което е голямо предимство. Ако няма място за извивките на душ кабината, поставянето на таава преграда стъклена може да е на всяко удобно място, без да се съобразява с извивките на душ кабините.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот vanusha » 18 Юли 2017, 13:04

То пак малка баня, ама има значение и кое как е разположено, някои бани са тънки пък дълги, дават възможност да се наредят на една стена нещата, ама други са така несъразмерно направени, че нищо не може да се направи,а разните там кабини са абсурд да се наврат.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Юли 2017, 11:25

Ние сме с такъв параван у нас, макар че банята ни не е малка. Но е удобно, защото може да се монтира според нуждите ни. На менне ми харесват душ кабините, много ме задушават, в параванчето е друго и сме го монтирали дори на ъгъл. Така и двама души могат да се къпят вътре. :oops:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот Pipilota » 28 Юли 2017, 15:55

И аз искам или параван или душ кабина, но са много скъпи вторите, а за параван не мога да измисля място. Друго е да не лети водата навсякъде. Банята ни преди да я ремонтираме беше с уталожен котлен камък по плочките, голяма мръсотия, въпреки че я чистих редовно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот anetageorgieva » 09 Авг 2017, 20:49

Какво разбираш под скъпо? За колко пари си търсиш?
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Практични и креативни идеи за малката баня

Мнениеот teodoran1 » 28 Май 2018, 13:46

Ние също сме с малка баня и затова решихме да си направим параван. Има много интересни решения ще се радвам на препоръки за фирма. Попаднах на https://www.keranova.org/има ли някой, който си е поръчвал душ параван от там?
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта