Велинград - СПА Столицата на Балканите

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот sunnyr » 13 Май 2013, 10:40

Velingrad.jpg
Velingrad.jpg (28.06 KiB) Прегледано 533 пъти
Ходили ли сте във Велинград? Ако ли не, време е да посетите това живописно кътче, намиращо се в сърцевината на Чепинската котловина, заобиколено от вековни гори, топли минерални извори и чист планински въздух. Едни наричат Велинград Земен рай”, други „Райски кът”, трети „Бисера на Родопите”, а той всъщност е скромно, потънало в зеленина, кътче, утвърдило се като уникален туристически СПА център – и неслучайно наричан Спа столицата на Балканите. Градът разполага с множеството хотели, предлагащи разнообразие от процедури с термална вода, балнеопрограми за възстановяване и релаксация, козметика за лице и тяло и всякакви глезотии. Удивителната природа на Велинград е притегателно място за семейни пикници, екскурзии, разходки. Наблизо се намира и един природен феномен, най-големият карстов извор на Балканите – „Клептуза”. Близките язовири: Батак, Доспат и Белмекен, предлагат разнообразни преживявания за любителите на природата и риболова.
Велинград е потънал в разнообразна растителност, паркове и градини, които са част от околната природа. Градът е създаден с грижата за красота и хармония с природата. Неслучайно е наречен СПА Столица на Балканите. Ходили ли сте във Велинград? Не!? Решихте ли се да го посетите?
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот jasmin » 13 Май 2013, 10:46

Здравейте, Градът е прекрасен за почивка по всяко време на годината. Виждам, че върви някаква игра за Спа Уикенд за двама във Велинград. Със всяка покупка ли получавам талон за участие в томболата ?
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот rossitta » 13 Май 2013, 10:49

Наистина е чудно кътче...Ходила съм два пъти и с удоволствие ще потретя. Каква игра? Каква томбола? :roll: Искам да се включа...Бихте ли писали нещо по - подробно :roll:
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот jasmin » 13 Май 2013, 10:52

rossitta написа:Наистина е чудно кътче...Ходила съм два пъти и с удоволствие ще потретя. Каква игра? Каква томбола? :roll: Искам да се включа...Бихте ли писали нещо по - подробно :roll:


Ами виждам, че Фрамар правят игра -при покупката на определени продукти получаваш талонче за участие и ако те изтеглят отиваш с гаджето на СПА. Ето линка към условията :

http://blog.framar.bg/

Чакам аз някои от администраторите да ми отговори :)
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот rossitta » 13 Май 2013, 11:03

Супер ! Ще си пробвам къснета :P
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот FramarModRosi » 13 Май 2013, 11:18

Нужно е просто да се погрижите за красотата и удоволствието си ;)
Може да спечелите, ако закупите продукт от марките: Donna Hair, Donna Nails, Elasti-Q, Ereсtan или Clavin
( Донна Нейлс – в помощ на вашите нокти, Донна Хеър – за хубава коса, Клавин – разбуди мъжа – опаковка 8 капсули – опаковка 20 капсули, Еректан – интимен гел – лубрикант – за по-плътни усещания, Еректан Мен Лонг – за дългосрочно подобрение на сексуалния ви живот, Еректан – в помощ на ерекцията – опаковка 8 капсули – опаковка 20 капсули,
Еластик – крем срещу стрии, Еластик – оригинален крем срещу стрии)

Всеки закупен продукт ви носи талонче и шанс да спечелите ваучер за SPA уикенд за двама в четиризвезден хотел „БОР“ гр. Велинград.!

Ваучерът включва:

2 нощувки
закуска и вечеря
безплатно ползване на паркинг
ползване на басейн с минерална вода, джакузи и топило с минерална вода, сауна, фитнес, парна баня, релакс зона, интернет. Период за участие в играта: 13.05 – 13.06.2013 г. включително. За повече информация:http://blog.framar.bg/
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот jasmin » 13 Май 2013, 11:19

FramarModRosi написа:Нужно е просто да се погрижите за красотата и удоволствието си ;)
Може да спечелите, ако закупите продукт от марките: Donna Hair, Donna Nails, Elasti-Q, Ereсtan или Clavin
( Донна Нейлс – в помощ на вашите нокти, Донна Хеър – за хубава коса, Клавин – разбуди мъжа – опаковка 8 капсули – опаковка 20 капсули, Еректан – интимен гел – лубрикант – за по-плътни усещания, Еректан Мен Лонг – за дългосрочно подобрение на сексуалния ви живот, Еректан – в помощ на ерекцията – опаковка 8 капсули – опаковка 20 капсули,
Еластик – крем срещу стрии, Еластик – оригинален крем срещу стрии)

Всеки закупен продукт ви носи талонче и шанс да спечелите ваучер за SPA уикенд за двама в четиризвезден хотел „БОР“ гр. Велинград.!

Ваучерът включва:

2 нощувки
закуска и вечеря
безплатно ползване на паркинг
ползване на басейн с минерална вода, джакузи и топило с минерална вода, сауна, фитнес, парна баня, релакс зона, интернет. Период за участие в играта: 13.05 – 13.06.2013 г. включително. За повече информация:http://blog.framar.bg/


Супер, много ви благодаря. И аз мисля да се пробвам и без това сега е времето за взимане на хранителни добавки за коса и нокти :)
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот Alica » 13 Май 2013, 15:46

Има ли награди...бройте ме :P Ще се погрижа за косата и ноктите си и току виж се топна в Спа- то :P
Alica
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Май 2013, 15:34

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот silver933 » 09 Фев 2015, 12:26

Много ми харесва във Велинград, с жена ми бяхме там на меден месец, вярно смешно, но 2 седмици на спа не беше никак лошо :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Велинград - СПА Столицата на Балканите

Мнениеот Andrey » 21 Апр 2015, 12:25

Във Велинград е много красиво и винаги е бил супер курорт за такива релаксиращи почивки. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта