Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот Dior » 20 Май 2013, 14:57

ulta-sun-plazhen-losion-spf-25.jpg
ulta-sun-plazhen-losion-spf-25.jpg (23.42 KiB) Прегледано 735 пъти
Всички знаем, че грижата за кожата през лятото е много важна за нашето здраве. За да се предпазите от различни заболявания и проблеми на кожата, трябва да избирате прецизно продуктите, с които ще я защитавате. Добрите слънцезащитни кремове помагат да предпазят кожата ви от преждевременно стареене, появата на тъмни петна и бръчки. Миналото лято се доверих на българските продукти на Ултрасън и не сгреших. Много съм доволна от деликатната им грижа за всякакъв тип кожа. Ползвали ли сте ги? Какви са вашите впечатления?
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот ninars » 14 Юни 2013, 10:55

Лятото е все по-близо! Аз също съм доволна от продукти на Ултрасън и вече се снабдих :P А вие?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот just_smile » 23 Юни 2013, 19:30

Аз залагам на слънцезащитните продукти на Нивеа, тъй като от дълги години ги използвам и съм доволна от тях :) Но задължително със слънцезащитен крем преди показ на слънце
just_smile
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Юни 2013, 19:02

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот sunnyr » 28 Юни 2013, 13:34

Имайте предвид, че повечето слънцезащитни продукти имат малка защита срещу UVA лъчите. SPF номерът, който виждате на опаковката, показва само степента на защита против UVB лъчите. Докато те са отговорни за изгарянето на кожата, UVA лъчите са причинителите на преждевременното стареене и рака на кожата.
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот beauty » 22 Юли 2013, 20:59

sunnyr написа:Имайте предвид, че повечето слънцезащитни продукти имат малка защита срещу UVA лъчите. SPF номерът, който виждате на опаковката, показва само степента на защита против UVB лъчите. Докато те са отговорни за изгарянето на кожата, UVA лъчите са причинителите на преждевременното стареене и рака на кожата.


това и аз го четох наскоро, така че по висок фактор е равен на по-висок риск за кожата.
beauty
 
Мнения: 21
Регистриран на: 15 Юли 2013, 00:19

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот vessy » 25 Юли 2013, 10:59

по висок фактор е равен на по-висок риск за кожата.
Това не би ме отказало от 50 фактор за лицето ми, защото кожата ми е много чувствителна. Аз мисля, че по - високият фактор осигурява по - добра защита и не можете да ме убедите в обратното. Друг е въпроса каква марка крем сте избрали и откъде го купувате...
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот Snejna » 10 Май 2018, 09:37

Ползвам още от началото на месец април слънцезащитни кремове и съм много доволна от този избор, който правя. Така предпазвам кожата си още от силното слънце през лятото.
МНого съм доволна от крема на Avon, който е 50 фактор.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот Jully » 21 Юни 2018, 16:00

Аз съм много доволна от кремовете на Avon. По принцип не съм фен на козметиката, но за тези цени са изключително добри. Купувам само 50 фактор, и съм страшно, страшно доволна! За децата, за мен, няма изгаряния няма нищо. След две седмици сме на море и не се притеснявам изобщо, че може да изгорим.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юни 2018, 18:58

Различни купувам и никога не робувам на марка, ние не стоим много под слънцето, все се крием под чадъра и хич не се притеснявам.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Слънцезащитните кремове – задължителни за сезона

Мнениеот Gorica23 » 28 Юни 2018, 15:56

Чадъра не предпазва от УВ лъчите, стига да няма специална защита.
Слънцезащитата е задължителна и трябва да се нанася през определено време. Всеки си знае, но освен от здравословна и от естетична гледна точка по-добре използвайте слънцезащита. Пигментациите на кожата трудно се премахват, а и силното слънце много я състарява.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта