Три стъпки да потушиш ревността й

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот Lyomi » 23 Яну 2015, 11:46

Да, интересно ми е къде е границата на здравословната ревност и тази граничеща с болестотворната :D според вас различно ли е при двата пола? :roll:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2015, 11:56

Lyomi написа:Да, интересно ми е къде е границата на здравословната ревност и тази граничеща с болестотворната :D според вас различно ли е при двата пола? :roll:

Няма разлика, може би единствената разлика е, че мъжете бият по-силни шамари, а жените викат по-силно. :mrgreen: С други думи ревността започне ли да носи "отрова" и болка, значи е прекалено, ако е сладурско от типа ти защо излизаш само с приятелите ми сякаш е по-добре, но ако се слагат забрани за излизане става прекалено!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот Krum » 04 Фев 2015, 15:54

за мен ревността е голяма глупост, никога не съм ревнувал, а може би трявба, така показваш на човека до тебе, че му нямаш пълно доверие, да си има едно на ум :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот Mon_ton » 04 Фев 2015, 16:36

Krum написа:за мен ревността е голяма глупост, никога не съм ревнувал, а може би трявба, така показваш на човека до тебе, че му нямаш пълно доверие, да си има едно на ум :)

Има логика в думите ти, имам чувството, че някои хора предпочитат да им се показва по такъв начин, че държи някой на тях с мрънкане и какво ли не, а ако се държиш като пич и се почва..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот _Лилия_ » 16 Ное 2018, 13:13

Не всяка жена е особено ревнива, та чак да дразни половинката. Ако е такава като темперамент, едва ли ще се промени коренно. :roll:
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот ivan.stoqnov » 23 Ное 2018, 15:56

Абе, здравословна ревност... Болна ли е жената от нея няма оправия... и здравей да ѝ кажеш пак ще е подозрителна, дали не ѝ изневеряваш :banghead:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Три стъпки да потушиш ревността й

Мнениеот Dalia » 23 Ное 2018, 19:12

Да бе, да аз да имам повод за ревност пък той нека пак да ми казва колко ме обича, ако му стиска :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта