Маските, които прикриват, че той е скръндза

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юли 2017, 08:53

Е, не съм много съгласна, че едва ли не трябва да й се угажда на всяк прищявка и да затруднява мъжа. Всяка жена трябва да си има чувство за мярка, а мъжът винаги може да бъде по-щедър, ако прецени. Не всичко е в купуването на скъпи, може щедростта да се покаже и на вечеря, с приятна разходка, екскурзия на близо, та дори и купуването на някой любим чипс. :mrgreen: За мен тя си личи, а когато е скръндза се усеща, че се стиска за всяко нещо постоянно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Rali_hr » 06 Юни 2018, 10:20

Прикриват ги с едн отакова постоянно изпъкване как харчат пари, съм забелязала аз. Обаче и мрънкане, че не са оценени, че всъщност точно в момента, отново ги прецаква работодателя им, но те, за асметка на това имат няколко хиляди и всъщност, не са много притеснени, апо-скоро обидени. :mrgreen:
И купуването после на евтини салами, да речем.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Dipsy » 06 Юни 2018, 15:44

Почти не съм попадала на скръндзави мъжки. Но случи ли се - то не е много трудно да се отгатне. От посочените примери онзи със скандала най-ме потресе и като нищо да има точно такива мухльовци и то които никак не са рядкост. Да не говорим, че освен скръндза е и мъж със синдром на меката китка и липса на топки :banghead:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Kremiliya » 07 Юни 2018, 16:32

Колкото искате такива стиснати ги има, само да се огледате. И то си им личи, стотинка да глътнат, тел щее изкарат.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта