Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Evgenia » 05 Юни 2013, 10:06

argue.jpg
argue.jpg (15.38 KiB) Прегледано 3259 пъти
Искате ли да разберете кои са най – артистичните представители на зодиака в караниците и сърденето? А начините да се помирим с тях? Да видим… ;)
Овен
Овенът се сърди и вдига скандали точно като по филмите: мащабно, шумно, сълзливо, артистично. Добрата новина обаче е, че му минава бързо и след десетина минути няма и помен от скандала. Ако имате такъв екземпляр до себе си, най – добре изчакайте да отмине първоначалният гняв, след което ловко сменете темата с такава, която силно го вълнува. Най – голямата грешка е да задълбаете в скандала и да търсите кой е крив и кой – прав.
Телец
Сърдитият Телец е нещо впечатляващо. Той играе ролята на обиден като за „Оскар”. Държи се драматично, опитва се да изкара яда си на предмети, сърди се дълго и напоително, спира да говори с часове (а в тежките случаи – с дни) Същевременно обаче Телците харесват спокойствието и все някога сами ще протегнат ръка за помирение. Не я отблъсквайте! И непременно отпразнувайте повода с нещо вкусно – хубавата храна разнежва допълнително Телеца.
Близнаци
Ако сте се скарали с човек от този знак, изобщо не чакайте той пръв да предложи сдобряване. Дори и когато истината е на ваша страна. Близнаците имат нужда да бъдат ухажвани, спечелени и най – вече признати. Вие сте този, които трябва да направи първата крачка и да преглътне обидата. Ако наистина държите на човека, ще трябва да направите компромис. После става по – лесно, тъй като Близнаците бързо свалят гарда. Използвайте чувството си за хумор – хората от тази зодия харесват шегите.
Рак
И Ракът обича ухажването. Но за разлика от Близнаците, той не се дава лесно. Иска се време и постоянство, докато благородно опрости грешката ви. За него подобни случки са „дар Божи”, тъй като обожава да върти на шиш провинилия се. Имайте предвид, че Ракът е упорит и никога не подава пръв ръка. Но пък може да погъделичкате носталгията му и да използвате някакви мили спомени, които са ви свързвали. Внимавайте да не повторите същата грешка след време, защото той помни.
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот BRI » 05 Юни 2013, 14:56

Разкрихте ме :oops: Има ли и други разкрити?
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Siss » 05 Юни 2013, 14:58

Аз очаквам втора част. А тя кога ли ще излезе? :roll:
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот S_Milenska » 09 Фев 2015, 12:57

И аз се намерих! Много обичам да разбират всички, че съм ядосана на някой и му се карам. :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Anka » 10 Фев 2015, 16:52

О, уцелили сте ме много точно, супер :) телците наистина сме големи зверове като се разсърдим! :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Kremiliya » 11 Фев 2015, 17:08

За близнаците съм съгласна, аз съм близнаци и може вече да ми се къса сърцето, но никога не подавам на чувствата си и не се извинявам, а се гърча.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Snejna » 11 Фев 2015, 17:39

Kremiliya написа:За близнаците съм съгласна, аз съм близнаци и може вече да ми се къса сърцето, но никога не подавам на чувствата си и не се извинявам, а се гърча.

Мъжът ми е близнаци, не стига, че е виновен но наистина не подава да се извини или да направи крачка към сдобряване, инати хора! :evil:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Andrey » 13 Фев 2015, 15:19

Snejna написа:
Kremiliya написа:За близнаците съм съгласна, аз съм близнаци и може вече да ми се къса сърцето, но никога не подавам на чувствата си и не се извинявам, а се гърча.

Мъжът ми е близнаци, не стига, че е виновен но наистина не подава да се извини или да направи крачка към сдобряване, инати хора! :evil:

И аз съм зодия близнаци, явно с твоя мъж много си приличаме, истина е че и аз съм много злопаметен, когато се разсърдя! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Скандалите и сдобряванията според зодиака– I част

Мнениеот Пламена И. » 31 Дек 2019, 13:27

Anka написа:О, уцелили сте ме много точно, супер :) телците наистина сме големи зверове като се разсърдим! :)


Абсолютно вярно. Телците наистина са ни определили много добре. Мога да се сърдя мнооого дълго и драматично. :lol:
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта